15.06.2024, g. 01:30
WNBA
Minnesota Lynx blank vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.1min.
11.38 X0.00 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Deulofeu: Byłoby fantastycznie, gdyby Roberto trenował Barçę

Deulofeu: Byłoby fantastycznie, gdyby Roberto trenował Barçę

Gerard Deulofeu udzielił wywiadu dla IBTimes (International Business Times). Napastnik Evertonu, wypożyczony z Barcelony mówił o swoich relacjach z trenerem Roberto Martínezem i o tym, że widziałby go na stanowisku szkoleniowca Barcelony.

„Kiedy jestem na boisku, staram się dawać z siebie wszystko, co możliwe. Szczerze mówiąc, chciałbym grać więcej minut, ale myślę, że trener dobrze wie, co robi”, przyznał napastnik.

„Roberto jest pierwszym trenerem, który dał mi szansę występu w pierwszej lidze. To trener, dzięki któremu zyskałem więcej pewności siebie. Prawda jest taka, że wspierał mnie od samego początku. Najpierw było mi trudno, ponieważ jest wielu dobrych zawodników, którzy wiele lat grali w Evertonie. Roberto kazał mi się uzbroić w cierpliwość”, stwierdził Deulofeu, który dodał, że „byłoby fantastycznie, gdyby Roberto mógł mnie trenować w Barcelonie. Myślę jednak, że to skomplikowane, bo Martino ma jeszcze ważny kontrakt. Ale zobaczymy. Mimo wszystko myślę, że byłby dobrym trenerem dla Barçy, a jego praca była doceniana w klubach, w których pracował wcześniej.”

 

Źródło: AS.com

 

mainXX:/2014/03/deulofeu-byloby-fantastycznie-gdyby-roberto-trenowal-barce/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.