09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.16min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Esport3: Martino podjął decyzję

Esport3: Martino podjął decyzję

Jak donosi TV3, Gerardo Martino zaplanował już odejście z FC Barcelony po zakończeniu obecnego sezonu, mimo że związał się z klubem dwuletnią umową.

Według Esport3 trener przekazał już tę decyzję swoim współpracownikom. Jego kontrakt wygasa co prawda w 2015 roku, ale Martino chce skorzystać z pewnej klauzuli zawartej w umowie z klubem. Na mocy tego zapisu może odejść z zespołu wcześniej niż w 2015. Już od kilku tygodni Tata Martino niechętnie mówi o swojej przyszłości podczas rozmów z dziennikarzami.

Na tę chwilę decyzję z pierwszej ręki ma znać tylko wąskie grono osób, jego najbliższe środowisko. Obecnie trener nie przekazał zespołowi żadnych informacji odnośnie swojego odejścia lub pozostania w klubie, ale jego zamiary to już tajemnica poliszynela.

Po ewentualnym odejściu z Barçy Martino może skusić się na objęcie posady selekcjonera reprezentacji Argentyny. Po Mistrzostwach Świata Alejandro Sabella zapewne nie będzie prowadził już Albicelestes, więc Martino jest jednym z kandydatów, których prasa podaje jako jednego z następców obecnego trenera.

Źródło: Esport3

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.