Martino: Zawsze wypełniam swoje kontrakty

Martino: Zawsze wypełniam swoje kontrakty

Gerardo Martino pojawił się we wtorkowe popołudnie w sali konferencyjnej, gdzie rozmawiał z dziennikarzami o meczu z Celtą Vigo, ale nie tylko.

 

Zapytany o swoją przyszłość odpowiedział: „Ja zawsze wypełniam swoje kontrakty” (wypełnienie kontraktu ma miejsce również wtedy, gdy zostanie uaktywniona klauzula odejścia, do której prawo mają obie strony – przyp.red)

 

W odniesieniu do sytuacji zespołu po zwycięstwie z Realem Madryt w niedzielę, Martino ma dobre odczucia. „W niedzielę zrobiliśmy dobre wrażenie, wróciliśmy pełni wiary w to, że uda nam się zdobyć mistrzostwo. Musimy opierać się na tym, co zrobiliśmy w ostatni weekend. Nie możemy roztrwonić tego zwycięstwa”.

 

Trener nie wierzy w to, że Barcelona z Celtą zagra na niższych obrotach. „Nie mam obawy dotyczącej intensywności w tym spotkaniu. Byliśmy w tyrudnym momencie, ale teraz dalej liczymy się w walce o tytuł. Nastawienie jest odpowiednie”, zaznaczył Argentyńczyk. „Musimy zagrać tak jak z Realem. Naszym celem jest utrzymanie tej intensywności nie tylko jutro, ale i do końca tego sezonu. To droga do zdobywania tytułów”.

 

„Zwykle na drugi dzień mówi się więcej o futbolu, a nie o kontrowersjach”, powiedział Gerardo Martino, dla którego był to pierwszy klasyk na Bernabéu. „To było świetne uczucie. To był emocjonujący mecz i kiedy opuściłem ten stadion ulżyło mi”. Na koniec 51-latek dodał, iż ma nadzieję, że to jego podopieczni będą na szczycie tabeli pod koniec sezonu.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB