18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.22min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pautasso: Pierwsza połowa była bezbłędna

Pautasso: Pierwsza połowa była bezbłędna

Na pomeczowej konferencji prasowej pojawił się wczoraj Jorge Pautasso – asystent trenera Gerardo Martino. Pierwszy szkoleniowiec FC Barcelony był wczoraj zawieszony i musiał usiąść na trybunach.

 

„Pierwsza połowa była bezbłędna. Non stop stwarzaliśmy okazje do zdobycia gola i wykonywaliśmy dobrą robotę w odbiorze piłki. Mieliśmy 10 dogodnych szans, aby strzelić bramkę, ale druga połowa wyglądała troszkę gorzej pod tym względem, oprócz posiadania piłki. Ostatecznie udało nam się zamknąć ten mecz, a różnica bramkowa jest sprawiedliwa”, powiedział Jorge Pautasso.

 

Asystent Gerardo Martino odniósł się również do kapitana zespołu, Carlesa Puyola, który wrócił do składu i zdobył nawet gola. „Puyol będzie jeszcze długo grał, ma ogromny autorytet. Za każdym razem, kiedy gra, daje nam pewne odpowiedzi, zawsze jest, żeby pomóc drużynie i jest dla nas wszystkich wzorem”, dodał.

 

Na koniec pojawiła się kwestia kiepskiej obrony Barçy przy stałych fragmentach gry. „Jesteśmy niską drużyną i to sprawia, że trudniej nam bronić w niektórych sytuacjach. Czasem próbujemy kryć strefą, a czasem metodą „każdy swego”. Nasi rywale mają przewagę i z niej korzystają. Wciąż staramy się nad tym pracować i musimy unikać rzutów rożnych oraz rzutów wolnych z niebezpiecznej pozycji”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/03/pautasso-pierwsza-polowa-byla-bezbledna/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.