6dn.0godz.42min.

Sanabria zadebiutował w Sassuolo

Tony Sanabria, który jeszcze nie tak dawno reprezentował barwy FC Barcelony, zadebiutował w drużynie Sassuolo. Młody zawodnik pojawił się na boisku w 71. minucie meczu z Udinese, zastępując Davide Biondiniego. Jego zespół przegrał jednak na wyjeździe 0:1.

Niecałe 20 minut spędzonych na boisku to zbyt mało, by młody zawodnik mógł odpowiedzieć na bramkę zdobytą w 26. minucie przez Di Natale. Warto podkreślić, że Sanabria został już powołany na ostatnie spotkanie ligowe z Catanią, jednak wtedy nie dostał okazji na zadebiutowanie w pierwszej drużynie włoskiej ekipy.

Paragwajczyk przez ponad miesiąc nie otrzymał pozwolenia na grę. Przez ten czas 18-latek intensywnie trenował z Sassuolo, by jak najlepiej przygotować się do debiutu.

Źródło: Weloba.cat

29/04/2024 21:00

mainXX:/2014/03/sanabria-zadebiutowal-w-sassuolo/