1dn.10godz.57min.

Víctor Valdés zerwał więzadło!

Spotkanie z Celtą Vigo na pewno nie będzie szczęśliwe dla bramkarza FC Barcelony, Víctora Valdésa, który z powodu kontuzji musiał zejść z boiska już w pierwszej połowie.

Víctor Valdés doznał urazu podczas obrony strzału Orellany z rzutu wolnego. Bramkarz, po złapaniu piłki, źle stanął na prawej nodze, która nienaturalnie wygięła się w kolanie. Opuścił boisko na noszach trzymając się za twarz, a w jego miejsce pojawił się Pintp. Cała sytuacja miała miejsce w 21. minucie spotkania.

Na chwilę obecną Víctor Valdés jest jeszcze na Camp Nou, gdzie przechodzi wstępne badania medyczne. Tutaj będziemy informować na bieżąco na temat stanu zdrowia bramkarza.

Wideo z całej sytuacji – TUTAJ

AKTUALIZACJA 21:03 Valdés nadal jest w szatni razem z doktorem Mediną i doktorem Canalem. Klub nie wydał na chwilę obecną oficjalnego komunikatu. [@LaTdP]

AKTUALIZACJA 21:10 Wraz z Valdésem w szatni jest prezydent Bartomeu oraz Xavi i Puyol. [@LaTdP]

AKTUALIZACJA 21:11 Wstępnie mówi się o zerwanych więzadłach i sześciu miesiącach przerwy… To mógł być ostatni mecz Valdésa w barwach FC Barcelony… [Sport.es]

AKTUALIZACJA 21:25 Víctor Valdés doznał urazu kolana. Bramkarz został zabrany do szpitala, gdzie przejdzie dalsze badania medyczne, aby określić zakres kontuzji i długość przerwy. [FCBarcelona.cat]

AKTUALIZACJA 21:47 Valdés o kulach pojawił się w szpitalu Creu Blanca w Barcelonie. Towarzyszy mu Juanjo Brau. [@LaTdP]

AKTUALIZACJA 21:53 Valdés opuścił już szpital, jest bardzo smutny. Towarzyszący mu dyrektor FC Barcelony, Jordi Monés, stwierdził, że nie wygląda to dobrze. [@LaTdP]

AKTUALIZACJA 21:57 Valdés w tym momencie jest w drodze powrotnej na Camp Nou. Nadal nie ma oficjalnych wiadomości. [@SiqueRodriguez]

AKTUALIZACJA 21:59 Kontuzja wydaje się być bardzo poważna. [RAC1]

Valdes

AKTUALIZACJA 22:30 Najgorsze z możliwych – zerwane więzadło. [@xavicampos]

AKTUALIZACJA 22:42 OFICJALNIE: Zerwane więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Będzie potrzebna operacja. [FCBarcelona.cat]

AKTUALIZACJA 22:45 Dzisiejszy mecz był prawdopodobnie ostatnim w FC Barcelonie. Pożegna się on także z występem na Mistrzostwach Świata w Brazylii.

AKTUALIZACJA 22:46 Doktor Miquel Llobet: Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego leczy się około 9 miesięcy, ale niektórzy piłkarze wrócili po 6. [@LaTdP]

AKTUALIZACJA 22:50 Obecnie nie wiadomo, co z przyszłością bramkarza, ponieważ w najgorszym wypadku wróci on do gry na przełomie grudnia i stycznia…

AKTUALIZACJA 23:15 FC Barcelona nie podała konkretnego czasu powrotu do zdrowia. Wszystko zapewne będzie wiadomo po operacji, której data jest jeszcze nieznana.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2014/03/victor-valdes-kontuzjowany/