31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.8godz.50min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zubizarreta: To był długi tydzień

Zubizarreta: To był długi tydzień

Andoni Zubizarreta wypowiedział się po wczorajszym spotkaniu z Almerią na temat wyniku i postawy niektórych zawodników.

 

„Szliśmy stopniowo. W drugiej połowie wywalczyliśmy sobie przewagę. Stworzyliśmy sobie okazje, które potrafiliśmy wykorzystać”, przyznał Zubizarreta.

 

Stałe fragmenty: „Pokazaliśmy, ze i my potrafimy zdobuywać w ten sposób bramki. To jest taka strategia, która czasem daje, a czasem zabiera ci bramki. Powinniśmy poprawić się przy rzutach rożnych. Ogólnie graliśmy dobrze, ale prz wyniku 2:1 trochę się zaniepokoiłem. Powinniśmy tego unikać.”

 

Derby: „Liga jest otwarta dla wszystkich. Każdy przeciwnik może pokrzyżować ci plany, bo teraz wszystkie mecze są decydujące. To jest dobre dla ligi. W tym wszystkim podoba mi się walka Barçy. Jeśli są trzej kandydaci, to jest najlepsze dla ligi. Ze spotkania na spotkanie Atlético pokazuje, że trzeba je brać pod uwagę.”

 

Potrzeba zwycięstw: „Po przegranej na Anoeta mieliśmy naprawdę długi tydzień. NA szczęście wszystko skończyło się dobrze i zdobyliśmy trzy punkty. To daje nam spokój. Analiza meczu należy do trenerów.”

 

Skomplikowany tydzień: „Kiedy nie gramy w środku tygodnia, to wszystko się wydłuża. Zwłaszcza, jeśli przegrywamy. Każdy chciał coś dodać i wziąć na siebie odpowiedzialność. Jesteśmy zespołem na dobre i złe. Pokazaliśmy to w pierwszych 25 minutach, które były naprawdę dobre.”

 

Puyol i Xavi: „Bardzo ucieszyły mnie ich bramki, ale tak samo czuję sie przy każdej zdobytej dla Barcelony. Te gole pokazały, że potrafimy trafiać na wiele sposobów.”

 

Oklaski dla Iniesty: „Jest dobry. Ma w sobie jakąś magię. On robi na boisku wszystko, co tylko zechce. Powinniśmy cieszyć się z jego futbolu i zaangażowania.”

 

Messi: „Rozpoczął dobrze. Poczuł, że może mu się udać, ale Esteban wyczuł jego intencję.”

 

Źródło: AS.com

 

mainXX:/2014/03/zubizarreta-to-byl-dlugi-tydzien/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.