31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.9godz.59min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adriano, Iniesta i Xavi po meczu

Adriano, Iniesta i Xavi po meczu

FC Barcelona pokonała 2-1 Athletic Bilbao na Camp Nou i wciąż ma matematyczne szanse na Mistrzostwo Hiszpanii. Tu po spotkaniu w strefie mieszanej pojawili się Adriano, Iniesta oraz Xavi.

 

Adriano Correia powiedział tuż po spotkaniu: „Gratuluję całej drużynie, bo udało się nam odnieść bardzo ważne zwycięstwo” i dodał: „To zwycięstwo osiągnęliśmy z sercem, z naszym poczuciem własnej wartości, zostawiliśmy na boisku  wszystko, co mieliśmy”.

 

Brazylijczyk przyznał, że nie było to łatwe spotkanie, a zwłaszcza kiedy Athletic Bilbao wyszło na prowadzenie: „Ten mecz nie wymknął się spod kontroli i mogliśmy sięgnąć po zwycięstwo. Walczyliśmy do końca i udało nam się zrobić remontadę z bardzo trudnym rywalem”.

 

Adriano stwierdził również, że zespół nie rzuci rękawic do końca La Ligi: „Musimy walczyć, gdy nadal mamy szansę na zdobycie tytułu. Potrzebujemy trochę szczęścia – nasi rywale muszą stracić punkty”.

 

Xavi Hernández:

 

„Wygraliśmy, ale powinniśmy strzelić bramki we wcześniejszej fazie spotkania. Mieliśmy swoje szanse, ale je nie wykorzystaliśmy”.

 

„Coraz trudniej jest stać się liderem, ale wykonujemy dobrą robotę, aby tak się stało”.

 

„Jesteśmy przekonani, że tytuł jest w naszym zasięgu. Musimy wygrać wszystkie nasze spotkania i czekać na to, co zrobią rywale”.

 

Andrés Iniesta:

 

„Walczyliśmy i osiągnęliśmy zasłużone zwycięstwo. Nadal będziemy walczyć o La Ligę”.

 

„Staramy się jak najlepiej zadowolić fanów, żeby byli dumni z zespołu, ale oni pokazać, co czują i co musimy zrobić, aby wyłączyć te negatywne uczucia i zamienić je w pozytywne”.

 

„Messi nigdy nie odpuści, nigdy nie chowa się przed niczym, zawsze chce pomóc zespołowi i chce być decydujący. Zawsze jest tak samo, czy idzie źle, czy też dobrze”.

 

„Popełniliśmy niewybaczalny błąd w meczu z Granadą. Teraz musimy czekać na stratę punktów rywali”.

 

„Wszystko może się zdarzyć. Nasi rywale mają wiele do stracenia w następnych kilku dniach, ale to byłoby niewybaczalne, jeśli nie skorzystalibyśmy z ich możliwych przyszłych błędów”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/04/adriano-iniesta-i-xavi-po-meczu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.