31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.8godz.50min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alba: W Madrycie musimy dać z siebie wszystko

Alba: W Madrycie musimy dać z siebie wszystko

Jordi Alba był gościem wtorkowego programu ‘El Marcador’ w Barça TV. Poniżej prezentujemy wypowiedzi obrońcy Barcelony.

Zawodnik przyznał, że „w Madrycie Barcelona musi dać z siebie wszystko”, jeśli myśli o awansie do półfinału Ligi Mistrzów. „Musimy podejść do tego spotkania na poważnie”, przyznał obrońca, dodając, że Atlètico to „trudny rywal”, co pokazały wszystkie rozegrane dotychczas spotkania.

Przy okazji Jordi Alba podkreślił dobre i złe strony takiego rozwiązania. „Najgorsze jest to, że chcieliśmy wygrać, co się nam nie udało. Dobre jest zaś to, że graliśmy dobrze.” W zwiazku z tym podkreślił, że zespół czuł się bardziej komfortowo w drugiej połowie. „Na początku mieliśmy posiadanie piłki, ale nie potrafiliśmy stworzyć sobie okazji, co udało nam sie w drugiej połowie”, przyznał.

Alba po raz kolejny także stwierdził, że nie jest to dla nich wygodny rywal. „To prawda, że trudno nam się gra przeciwko nim. Oni mają zawodników o wysokich umiejętnościach, którzy ciągle są w ruchu.”

 

O Neymarze – autorze bramki dla Barcelony, natomiast powiedział, że „ma dobry sezon. Wygląda dobrze. To zawodnik, który dodaje Barçy wiele radości. Poza tym on lubi brać na siebie odpowiedzialność.”

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/04/alba-w-madrycie-musimy-dac-z-siebie-wszystko/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.