29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.47min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: To może być jeszcze dobry rok

Bakero: To może być jeszcze dobry rok

José María Bakero przed mikrofonami Esports Cope starał się przeanalizować wczorajszą porażkę Barcelony na Calderón.

„Atlético miało jasne przekonanie, że może konkurować z każdym”, stwierdził Bask. Bakero w swojej wypowiedzi podkreślił również chęci i siłę Atlético oraz próbował ocenić przyszłość Barcelony, przywołując porażkę Dream Teamu w Atenach.

 

Trener uważa, że Barcelonie zabrakło intensywności, by dorównać tempu spotkania. „To, czego wczoraj najbardziej brakowało, to tempa gry. Oni wiedzieli, jak zagra Atlético, wiedzieli, że będzie to intensywne spotkanie, ale nie potrafili tego złamać. Atlético bardzo dobrze dominowało nad tempem gry. Sądzę, że Barça nie potrafiła odczytać tego tempa. Mogli zremisować, choć prawda jest również to, że Atlético już na początku mogło zdobyć trzy gole.”

Jako pozytywną stronę wczorajszego spotkania, określił natomiast dobry występ Neymara, który „odzyskał swoją najlepszą formę z początku sezonu. Reszta nie potrafiła znaleźć sobie miejsca.”

 

Bakero dobrze wie, że teraz wszyscy będą chcieli skupić się na dwóch tytułach, by zapomnieć o tej porażce. „Musimy pamiętać, że po przegranej w finale w Atenach, udało się wygrać ligę. To był nienaganny rok w karierze. To wszystko się rozproszyło. Tak samo dzieje się teraz. Jeśli Barcelonie uda się odzyskać świeżość i skupić na finale Pucharu i lidze, to może to być jeszcze dobry rok. Nie można bowiem popadać w defetyzm.”

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/04/bakero-to-moze-byc-jeszcze-dobry-rok/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.