29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.25min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bartomeu przedstawia projekt przebudowy Ciutat Esportiva

Bartomeu przedstawia projekt przebudowy Ciutat Esportiva

Minister Infrastruktury i Rozwoju, Santi Vila, burmistrz Sant Joan Despí, Antonio Poveda, jak również odpowiedzialny za zarządzanie dziedzictwem Jordi Moix towarzyszyli Bartomeu podczas wizyty w Ciutat Esportiva Joan Gamper, rozmawiając o przyszłej przebudowie obszaru.

 

Bartomeu poprowadził gości przez teren Masii, nowego Tennis Club El Forn na dachu budynku, planując budowę nowego Miniestadi. Następnie wszyscy zebrali się w bibliotece Usług Medycznych. Tereny Ciutat Esportiva o powierzchni 129.308 m² rozszerzają się o 20% dzięki niedawnemu nabyciu nieruchomości.

 

Minister wyjaśnił, że spotkanie „pomoże w realizacji bardzo ambitnego i potężnego projektu, który przyniesie wiele korzyści La Masii, Barcelonie i Sant Joan Despí. Jest to doskonała okazja, aby uporządkować i wypromować ten obszar”.

 

Antonio Poveda, uznał, że Ciutat Esportiva „jest światowym liderem w dziedzinie szkolenia młodzieży w zakresie piłki nożnej i innych sportów z centrum znajdującym się w Sant Joan Despi. Jest to małe miasto, ale ma wiele udogodnień, więc projekt ma wielką przyszłość”.

 

Wreszcie Bartomeu podkreślił wagę spotkania mającego na celu „przedstawienie atrakcyjnego i ekscytującego projektu. Dzisiejszy dzień był ważny i niezbędny, aby to wszystko stało się rzeczywistością”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/04/bartomeu-przedstawia-projekt-przebudowy-ciutat-esportiva/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.