31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
15dn.14godz.41min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bartomeu: Zubizarreta powiedział mi, że odejdzie, jeśli to coś zmieni

Bartomeu: Zubizarreta powiedział mi, że odejdzie, jeśli to coś zmieni

Josep Maria Bartomeu z zadowoleniem przyjął decyzję socios o zatwierdzeniu przebudowy Camp Nou, o czym mówił w wywiadzie dla „El club de la mitjanit” w Catalunya Ràdio.

 

Referendum: „To dobry wynik, jestem szczęśliwy z tego świątecznego, demokratycznego dnia w Barcelonie. Jesteśmy dumni z naszego klubu i naszych socios. Oni zrozumieli, że to projekt długoterminowy i będą się z niego cieszyć w przyszłości. Teraz czeka nas intensywne zadanie, które będziemy realizować przez najbliższe siedem lat. Mam nadzieję, że nowe Camp Nou w 2021 roku zrobi takie wrażenie, jak te z 1957 roku”.

 

Zarząd: „Mamy bardzo dobry zarząd, w którym jest wielu bardzo zdolnych ludzi”.

 

Zubizarreta: „To człowiek, który wykonuje wielką pracę w klubie. W środę po sankcji nałożonej przez FIFA spotkaliśmy się. Nasza rozmowa trwała cztery godzina. Prawdą jest, że w trakcie tego spotkania powiedział, że jeśli stwarza problem, to odejdzie. Doceniam jego odpowiedzialność, ale takie rozwiązanie niczego by nie zmieniło. Rozmawiamy z FIFA, ale po Wielkanocy spotkamy się z Blatterem. To nie on podjął tą decyzję, ale niezależna od FIFA komisja. Sądzimy, że kara jest mocno przesadzona. Szczególnie, że nie będziemy mogli robić transferów przez dwa okienka transferowe”.  

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/04/bartomeu-zubizarreta-powiedzial-mi-ze-odejdzie-jesli-to-cos-zmieni/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.