18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.8godz.26min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Katalońska prasa o dzisiejszym spotkaniu

Katalońska prasa o dzisiejszym spotkaniu

Katalońska prasa zgadza się w jednym: tego meczu nie da się przewidzieć. To będzie „starcie dwóch różnych stylów”, podczas którego Barça będzie musiała wytrwale dążyć do wygranej.

 

„Barça wygra tylko dzięki atakowi!”

 

Według Mundo Deportivo jest to mecz przełomowy. Obie drużyny wywalczyły sobie udział w nim poprzez poprzednie spotkania, jednak tym razem jest to decydujące starcie, z którego odejdą wygrani i przegrani. Atlético, wspierane na swoim stadionie przez lokalnych kibiców, da wspaniałe przedstawienie, walcząc z mocnymi stronami Barçy. Ta natomiast ma tylko jedną możliwość, z której nie raz już korzystała: podania i atak!

 

„Drużyny znają się wzajemnie na wylot”

 

Sport uważa, że będzie to „starcie dwóch różnych stylów”. „Obie drużyny znają się na wylot i będą starały się narzucić grze własne tempo oraz wykorzystać swoje mocne strony. Domyślam się, że Atlético tym razem spróbuje gry w powietrzu oraz pressingu w kluczowych częściach boiska”, mówi dziennikarz Fernando Evangilio.

 

„Atlético – najlepsza obrona w Europie”

 

L”Esportiu pisze na pierwszej stronie: „Teraz jest czas, aby wygrać”. Wyjaśnia, że Barça po prostu musi zwyciężyć (potrzebna będzie wygrana lub remis wyższy niż 2:2). Taki remis jeszcze do niedawna byłby niemal pewny, lecz jest to trudniejsze teraz, gdy Diego Simeone ma najlepszą obronę w Europie.

 

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2014/04/katalonska-prasa-o-dzisiejszym-spotkaniu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.