29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.55min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mascherano: Mamy szansę wygrać wszystko

Mascherano: Mamy szansę wygrać wszystko

Obrońca FC Barcelony, Javier Mascherano, pojawił się w strefie mieszanej, gdzie wypowiedział się na temat wygranej 3-1 z Betisem Sewilla oraz o zbliżającym się rewanżu w Lidze Mistrzów.

 

Argentyńczyk przyznał, że drużynie trudno jest odizolować się od spraw pozaboiskowych, ale jedyne, co mogą zrobić, to grać w piłkę nożną: „Gramy wiele spotkań, ta grupa zawodników doświadczyła wielu sytuacji niemal każdego rodzaju, ale zespół potrzebuje spróbować pokazać, że Barça jest piłką nożną. Wszystko inne nie jest naszym problemem„.

 

Mascherano przyznał, że FC Barcelona nie grała dobrze z Betisem Sewilla, ale najważniejsze są zdobyte trzy punkty: „Włożyliśmy wielki wysiłek we wtorek. Czasami nie ma się najlepszego spotkania i uruchomia się ryzyko, jeśli nie chce się zabić meczu przedwcześniej. Ważne jest, aby nauczyć się takich starć, jak te”.

 

Obrońca dodał kilka słów na temat fanów: „Kibice nie chcą oglądać takich spotkań, jak te. To oni płacą za bilety, więc mają prawo żądać, abyśmy grali dobrze”. Na temat rewanżu w Lidze Mistrzów, dodał: „Mamy szansę wygrać wszystko i da się to osiągnąć mimo tego, co dzieje się w Klubie”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/04/mascherano-mamy-szanse-wygrac-wszystko/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.