31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
15dn.15godz.24min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Miranda: Jesteśmy przyzwyczajeni do rozgrywania wielkich meczów

Miranda: Jesteśmy przyzwyczajeni do rozgrywania wielkich meczów

Atlético nie zamierza zaakceptować odpadnięcia z Ligi Mistrzów. Potwierdził to Miranda, który pojawił się na konferencji prasowej i powiedział, że pragnie pokonać Barcelonę i dotrzeć do półfinału.

 

„Nie możemy oszaleć w tym meczu i zostać wyeliminowanym. Myślimy tylko o awansie do półfinału i o tym jak ich pokonać. Czujemy się dobrze fizycznie. Zagraliśmy już wiele meczów w tym sezonie, ale jesteśmy dobrze przygotowani i z tą samą intensywnością będziemy grali w końcówce sezonu. Mamy jeszcze wspaniałych graczy, którzy mogą wejść do pierwszego składu w przypadku kontuzji”, powiedział stoper podopiecznych Diego Simeone.

 

„FC Barcelona to świetny zespół i musimy być ostrożni na ich zawodników. Każdy mecz jest ważny. Nie jesteśmy zdenerwowani, gdyż jesteśmy przyzwyczajeni do rozgrywania wielkich meczów”, kontynuował Brazylijczyk.

 

Miranda zwrócił się także dla kibiców, którzy będą na meczu. „Potrzebujemy waszego wsparcia. Możecie nas zmotywować i dać nam siłę, której będziemy potrzebować w trudnych momentach”.

 

Nie zabrakło również pytań o ewentualną nieobecność Diego Costy i Ardy Turana w rewanżu z Barceloną. „Diego jest teraz naszym najlepszym zawodnikiem, a Arda jest także nam potrzebny. Mamy jednak graczy na podobnym poziomie, którzy mogą ich zastąpić”.   

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/04/miranda-jestesmy-przyzwyczajeni-do-rozgrywania-wielkich-meczow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.