31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.11godz.47min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowa odsłona serwisu od przyszłego sezonu!

Nowa odsłona serwisu od przyszłego sezonu!

Z przyjemnością chcieliśmy poinformować, że DumaKatalonii.pl nawiązała współpracę z Qatar Sport Investments! Od przyszłego sezonu strona zmieni swój adres, a także logo. W planach przewidziana jest znacząca modernizacja serwisu oraz liczne konkursy. Już teraz ujawniamy szczegóły porozumienia.

 

Po długich negocjacjach z przedstawicielami Qatar Sports Investments, zarząd DumaKatalonii.pl osiągnął porozumienie o współpracy od przyszłego sezonu. Katarski inwestor zdecydował się nawiązać współpracę z naszym serwisem ze względu na znaczący potencjał Polski, jeśli chodzi o kibiców FC Barcelony. Przedstawiciele QSI byli zaskoczeni śmiałością propozycji współpracy i zdecydowali podpisać umowę na najbliższe 4 lata, rozpoczynając od przyszłego sezonu.

 

Od sezonu 2014/15 adres ulegnie zmianie na DumaQatarlonii.pl, zmieni się również logo, a także na stronie pojawią się dodatkowe reklamy QSI. Dzięki współpracy strona rozszerzy swoją funkcjonalność, między innymi będzie można oglądać bezpośrednie transmisje meczów FC Barcelony w jakości HD na naszej stronie, uruchomiona zostanie arabska wersja językowa serwisu, a także pojawią się nowe liczne konkursy, w których poza możliwością wygrania gadżetów klubowych będzie można wygrać wycieczkę do Kataru, a także bilety na mecze FC Barcelony. Dodatkowo redaktorzy będą mieli możliwość wyjazdów na coroczne zgrupowania w Katarze.

 

To tylko niektóre atrakcje jakie przygotowaliśmy z naszym nowym partnerem. Śledźcie naszą stronę i fanpage, bo wkrótce będziemy ujawniać kolejne nowości. Czekamy też na Wasze propozycje, teraz mamy większe możliwości. Najciekawsze zostaną nagrodzone stadem wielbłądów.

 

Źródło: Własne

mainXX:/2014/04/nowa-odslona-serwisu-od-przyszlego-sezonu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.