31.12.2022, g. 01:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Espanyol
Do meczu pozostało:
23dn.4godz.44min.
11.22 X6.60 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowa odsłona serwisu od przyszłego sezonu!

Nowa odsłona serwisu od przyszłego sezonu!

Z przyjemnością chcieliśmy poinformować, że DumaKatalonii.pl nawiązała współpracę z Qatar Sport Investments! Od przyszłego sezonu strona zmieni swój adres, a także logo. W planach przewidziana jest znacząca modernizacja serwisu oraz liczne konkursy. Już teraz ujawniamy szczegóły porozumienia.

 

Po długich negocjacjach z przedstawicielami Qatar Sports Investments, zarząd DumaKatalonii.pl osiągnął porozumienie o współpracy od przyszłego sezonu. Katarski inwestor zdecydował się nawiązać współpracę z naszym serwisem ze względu na znaczący potencjał Polski, jeśli chodzi o kibiców FC Barcelony. Przedstawiciele QSI byli zaskoczeni śmiałością propozycji współpracy i zdecydowali podpisać umowę na najbliższe 4 lata, rozpoczynając od przyszłego sezonu.

 

Od sezonu 2014/15 adres ulegnie zmianie na DumaQatarlonii.pl, zmieni się również logo, a także na stronie pojawią się dodatkowe reklamy QSI. Dzięki współpracy strona rozszerzy swoją funkcjonalność, między innymi będzie można oglądać bezpośrednie transmisje meczów FC Barcelony w jakości HD na naszej stronie, uruchomiona zostanie arabska wersja językowa serwisu, a także pojawią się nowe liczne konkursy, w których poza możliwością wygrania gadżetów klubowych będzie można wygrać wycieczkę do Kataru, a także bilety na mecze FC Barcelony. Dodatkowo redaktorzy będą mieli możliwość wyjazdów na coroczne zgrupowania w Katarze.

 

To tylko niektóre atrakcje jakie przygotowaliśmy z naszym nowym partnerem. Śledźcie naszą stronę i fanpage, bo wkrótce będziemy ujawniać kolejne nowości. Czekamy też na Wasze propozycje, teraz mamy większe możliwości. Najciekawsze zostaną nagrodzone stadem wielbłądów.

 

Źródło: Własne

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.