16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.5min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Òscar: Nie dziwi mnie zawieszenie kary

Òscar: Nie dziwi mnie zawieszenie kary

Podczas rozmowy w programie Esports en Xarxa w La Xarxa, Òscar García Junyent wyraził zadowolenie z powodu zawieszenia kary nałożonej na Barcelonę i możliwości przeprowadzania przez nią transferów. Były zawodnik FC Barcelony, który aktualnie trenuje Brighton, powiedział również, że nie widzi siebie jako możliwego kandydata na stanowisko trenera Barçy.

 

„Dla Barçy bardzo nieprzyjemną sytuacją byłoby, gdyby nie pozwolono jej przeprowadzać transferów, dlatego nie dziwi mnie, że kara została zawieszona. To jest bardzo dobra wiadomość dla Barcelony”, powiedział trener Brighton.

Zapytany o to, jak Barça może teraz wykorzystać możliwość dokonywania transferów, Òscar odpowiedział: „Ja nie jestem w stanie powiedzieć, jakich renowacji potrzebuje Barça, na to pytanie powinni odpowiedzieć ci, którzy się tym zajmują i, którzy mają styczność z klubem na co dzień”.

Mimo, że wiele lat spędził w Barcelonie, García Junyent nie uważa siebie za kandydata na stanowisko trenera katalońskiego klubu. „Dziwnie bym się czuł, gdyby moje nazwisko pojawiło się na liście możliwych trenerów Barçy. Uważam, że na razie należy stawiać na obecnego trenera, nie mam zamiaru wcinać się w te sprawy, zwłaszcza, że ani klub, ani Martino nie powiedzieli nic na temat odejścia. Dopóki nie będzie żadnych konkretów, to ja nie mam zamiaru starać się o to stanowisko”.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/04/oscar-nie-dziwi-mnie-zawieszenie-kary/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.