31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
8dn.14godz.31min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Puyol: Nie można wątpić w zespół, który wygrał tak wiele

Puyol: Nie można wątpić w zespół, który wygrał tak wiele

Na dzisiejszej konferencji prasowej pojawił się Carles Puyol, który rozmawiał z dziennikarzami na temat spraw bieżących drużyny.

 

Kryzys: „Odpadnięcie z Ligi Mistrzów było dla nas wielkim ciosem. Następny mecz jest trudny, gramy z wielkim rywalem i chciałbym teraz powiedzieć  fanom, że jeśli będą nas wspierać, to wszystko stanie się łatwiejsze. Staniemy twarzą w twarz z wspaniałym zespołem”.

 

Błędy: „Niektórych meczów nie udało nam się wygrać i przyznaliśmy się do winy. Teraz zamierzamy walczyć do końca w tych ostatnich pięciu ligowych meczach. Liga nie została jeszcze stracona. Nie byliśmy regularni i powinniśmy wygrać w Grenadzie. Teraz musimy patrzeć w przyszłość i dać radość naszym fanom”.

 

Wizyta Bartomeu: „Prezydent jest z nami, a my jesteśmy mu wdzięczni za wsparcie i zaufanie. Zdobycie Pucharu Króla zmieni pewne rzeczy”.

 

Przyszłość: „Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji. Nie mogę powiedzieć nic więcej. Nie przyjmuje takich pytań, ponieważ nie mam na nich odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, jak będzie wyglądała sytuacja w ostatnim miesiącu”.

 

Twoja sytuacja: „Ciągle intensywnie pracuję i staram się iść do przodu. Spróbuje być gotowy na finał, choć mam tylko dwa dni czasu na leczenie”.

 

Koniec cyklu i remont zespołu: „Mówicie o zmianie cyklu, a my nadal wygrywamy tytuły. Nie sądzę, że trzeba dokonać rewolucji, jeśli wyniki będą złe. Nie można skreślać zespołu, który tak dużo dał klubowi”.

 

Zniewaga fanów: „Ten zespół dał im wiele i będzie walczyć do końca. Kibice wysyłając obelgi w naszym kierunku nic nie ugrają, ale konstruktywną krytyką już tak”.

 

Ambicja: „Nie można wątpić, że ten zespół chce wygrywać i jest głodny trofeów”.

 

Stąpnięcie Busquetsa na głowę Pepe: „Mówili o tym tutaj i w Madrycie. Trzeba iść dalej”.

 

Brak powołań dla graczy z rezerw: „Busquets może grać na pozycji stopera. Możemy być również spokojni, jeśli wybierzemy kogoś z cantery”.

 

Smutny Messi: „Nie można mieć wątpliwości w gracza, który dał nam tak wiele. Leo zawsze się stara. Gdyby strzelił gola, na drugi dzień wszystko byłoby inne. Zawsze nas rozpieszcza”.

 

Krytyka Martino: „Nie kontrolujemy tego. Łatwiej jest krytykować trenera niż 25 zawodników, ale wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za wyniki”.

 

Przyszłość Martino: „Życzymy mu jak najlepiej. To bardzo dobry trener i ma jeszcze rok kontraktu. Jesteśmy z nim na śmierć i życie, tak jak on z nami”.

 

Pozostanie po sankcji FIFA: „Zrobiłbym to, jeśli uważałbym, że mogę jeszcze w jakiś sposób pomóc zespołowi. Nie mogę pozwolić sobie na kolejny tak trudny rok jak ten. Mam nadzieję, że sankcja zostanie wycofana”.

 

Tematy pozasportowe: „Mamy doświadczenie i musimy skupić się na grze”.

 

Atlético: „Rozgrywają wielki sezon. Grają bardzo intensywnie i trudno ich pokonać. Ich walka w lidze i Lidze Mistrzów jest godna podziwu”.

 

Transfer stopera: „Pół europy szuka środkowego obrońcy, a niewielu z nich, mogłoby grać w Barcelonie. Zubizarreta znajdzie odpowiednie rozwiązanie, ale to nie jest czas, aby o tym mówić”.

 

Źródło: AS.comKursy na mecze FC Barcelony

Valencia CF - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

17/08/2024 21:30

Valencia CF - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

17/08/2024 21:30

Valencia CF - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

17/08/2024 21:30

Valencia CF - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

17/08/2024 21:30

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/04/puyol-nie-mozna-watpic-w-zespol-ktory-wygral-tak-wiele/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.