31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.11godz.1min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spotkanie Messi-Barça przełożone

Spotkanie Messi-Barça przełożone

Jorge Messi, ojciec gwiazdy Barçy Leo Messiego, przyjechał wczoraj do Barcelony z Buenos Aires, aby przygotować się do spotkania, które odbędzie się w klubie w ramach negocjacji w sprawie przedłużenia i poprawy umowy Leo.

 

Spotkanie miało odbyć się jutro w siedzibie klubu, lecz śmierć Tito Vilanovy spowodowała, że obie strony zdecydowały się odłożyć w czasie negocjacje, gdyż – tak jak Josep Maria Bartomeu i Andoni Zubizarreta – wszyscy skupieni są teraz na czym innym.

 

Odroczenie odzwierciedla zarówno kwestie emocjonalne jak i praktyczne, ponieważ jutro o godz. 20:00 wszyscy udadzą się na Mszę Św. do Katedry św. Eulalii w Barcelonie, aby pożegnać byłego trenera klubu .

 

Jorge Messi i Barça zgadzają się na nowy termin spotkania mającego odbyć się jeszcze w tym tygodniu. Jego celem jest stworzenie nowych gwarancji, dzięki którym Leo będzie mógł spełnić swoje marzenie o kontynuacji gry w klubie przez następne lata – jest to coś, co było powtarzane wiele razy. Wśród poprawek, które Bartomeu i Zubi chcą wprowadzić, znajduje się stwierdzenie, że planowane są „duże zmiany”. Spokój Messiego w odniesieniu do kontraktu jest dla klubu priorytetem.

 

Źrodło: Sport.es

mainXX:/2014/04/spotkanie-messi-barca-przelozone/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.