01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.32min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spotkanie Messi-Barça przełożone

Spotkanie Messi-Barça przełożone

Jorge Messi, ojciec gwiazdy Barçy Leo Messiego, przyjechał wczoraj do Barcelony z Buenos Aires, aby przygotować się do spotkania, które odbędzie się w klubie w ramach negocjacji w sprawie przedłużenia i poprawy umowy Leo.

 

Spotkanie miało odbyć się jutro w siedzibie klubu, lecz śmierć Tito Vilanovy spowodowała, że obie strony zdecydowały się odłożyć w czasie negocjacje, gdyż – tak jak Josep Maria Bartomeu i Andoni Zubizarreta – wszyscy skupieni są teraz na czym innym.

 

Odroczenie odzwierciedla zarówno kwestie emocjonalne jak i praktyczne, ponieważ jutro o godz. 20:00 wszyscy udadzą się na Mszę Św. do Katedry św. Eulalii w Barcelonie, aby pożegnać byłego trenera klubu .

 

Jorge Messi i Barça zgadzają się na nowy termin spotkania mającego odbyć się jeszcze w tym tygodniu. Jego celem jest stworzenie nowych gwarancji, dzięki którym Leo będzie mógł spełnić swoje marzenie o kontynuacji gry w klubie przez następne lata – jest to coś, co było powtarzane wiele razy. Wśród poprawek, które Bartomeu i Zubi chcą wprowadzić, znajduje się stwierdzenie, że planowane są „duże zmiany”. Spokój Messiego w odniesieniu do kontraktu jest dla klubu priorytetem.

 

Źrodło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.