04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
5dn.14godz.13min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ten Cate: Wierzę, że Barcelona wygra

Ten Cate: Wierzę, że Barcelona wygra

Asystent Franka Rijkaarda w Barcelonie, z którą wygrał Ligę Mistrzów w 2006 roku – Henk ten Cate z uwagą śledzi ostatnie dokonania katalońskiego zespołu, o czym mówił przed mikrofonami Esports en Xarxa.

Na samym początku przyznał, że „nadal jestem cule. Chcę, żeby Barcelona zawsze wygrywała.”

Następnie wypowiadał się na temat finałowego spotkania w Pucharze Króla. „Spotkania pomiędzy Barçą i Madrytem są wyjątkowe. W takich pojedynkach Barça zawsze prezentuje wysoki poziom. To prawda, że bez Piqué i Valdésa jest słabsza. To wielka strata, bo brakuje zmienników, prezentujący podobny poziom. Jednak, jeśli nie zagra Cristiano, będzie im trochę łatwiej.”

Ten Cate zapytany o obecną dyspozycję Barcelony stwierdził, że „Barça bez trofeów, to nie jest Barça. Przegrana dwóch spotkań nie jest w jej stylu. To bardzo zły dla niej okres, ale wszystko może zmienić się bardzo szybko, w zależności od tego, czy zdobędzie Puchar. Tytuł.”

„Xavi, Messi, Iniesta, Neymar muszą przejąć dowództwo i zdobyć ten tytuł, by pokazać, że są silną drużyną. To zawodnicy zdobywają tytuły, nie trenerzy. Najważniejsi sa zawodnicy”, zakończył ten Cate.

 

Źródło: Weloba.cat

mainXX:/2014/04/ten-cate-wierze-ze-barcelona-wygra/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.