Willy: Z nikim nie rozmawiałem

Willy: Z nikim nie rozmawiałem

Bramkarz Málagi, Willy Caballero, o którego odejściu mówi się wiele, znalazł się na celowniku FC Barcelony. On jednak chciałby rozstrzygnąć tę kwestię jak najszybciej.

 

Dziwny byłby miesiąc bez komentarzy, plotek, informacji czy wiadomości na temat możliwego odejścia Willy’ego Caballero. Jeśli jest się jednym z najlepszych zawodników w drużynie, to tak to już jest. Barcelona zdaje się być bliska rozmów z bramkarzem Málagi, jednak on nie ma zamiaru zbytnio się nastawiać.

„Chcę pozostawić jasnym dla wszystkich, że z nikim nie rozmawiałem. Pozostał mi jeszcze rok tutaj i informuję prasę, że na mój telefon nikt nie dzwonił. Jestem spokojny, jak zawsze. Nie ma nic, o czym mógłbym aktualnie rozmawiać, przynajmniej dopóki nie pojawią się konkrety. Na ten moment nic się nie dzieje”, powiedział dzisiejszego popołudnia bramkarz.

Willy stał się podstawowym ogniwem swojej drużyny i występuje w praktycznie każdym meczu. Jego odejście było by wielką stratą dla każdego kibica Málagi. Wszystko tak naprawdę okaże się letem, a plotki o odejściu Caballero potwierdzą się, bądź nie.

 

Źródło: Marca.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB