06.12.2022, g. 16:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Maroko vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.14min.
17.00 X3.75 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi: Mamy nadzieję, że pierwsi zdobędziemy gola

Xavi: Mamy nadzieję, że pierwsi zdobędziemy gola

Dwa dni przed decydującym meczem z Atlético Madryt w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, jeden z najważniejszych w szatni Barcelony, Xavi Hernández, pojawił się przed mediami, aby wyjaśnić jak do tego wyzwania podejdą jego koledzy.

 

„Chcielibyśmy pierwsi strzelić gola, aby zobaczyć jak zareagują. W czterech poprzednich meczach z tym rywalem ta sztuka nam się niestety nie udała, a mogła mieć kluczowe znaczenie”, powiedział drugi kapitan FC Barcelony.

 

„Atlético nie pozostawia przestrzeni, stwarza sobie sytuacje i szybko się przemieszcza. To będzie dla nas bardzo, bardzo trudny mecz. Chcielibyśmy podchodzić do tego meczu z korzystniejszym wynikiem, ale wszystko zależy od nas. Musimy wygrać i stworzyć sobie okazję, bo jesteśmy zespołem, który żyje z gry ofensywnej. Mamy jednak do czynienia z rywalem, który jest zabójczy w kontrach”, kontynuował.

 

„To dla nas bardzo ważny tydzień. Gramy ważne spotkania, nie chcemy się potknąć ani w środę, ani z Granadą. Oba starcia będą dla nas skomplikowane”, zaznaczył Xavi, który określił mecz z Atlético jako najważniejszy.

 

Ponadto, ‘6’ Barcelony zabrała głos w sprawie sankcji FIFA. „W szatni i w klubie wszyscy wiemy, że kara jest całkowicie nieproporcjonalna i niesprawiedliwa. La Masia pełni absolutnie prawidłową funkcję i będziemy jej bronić. Sankcja nie wpłynęła na nas. Wewnątrz wszyscy czujemy się silni, gdyż mamy konkurencyjny zespół i było tak przez cały sezon”.

 

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.