23.09.2023, g. 18:30
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.13min.
11.33 X5.00 27.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zubizarreta: Nadal wierzymy, że możemy wygrać ligę

Zubizarreta: Nadal wierzymy, że możemy wygrać ligę

Andoni Zubizarreta stwierdził po dzisiejszym meczu, że Barça nadal ma szansę na zachowanie tytułu La Liga.

 

Dyrektor sportowy Barcelony stwierdził jasno i z przekonaniem, że „mamy prawo do dalszej wiary i nadal możemy chcieć wygrać”. „Wciąż wierzymy, że jesteśmy w stanie wygrać ligę”, powiedział.

Zubi nie ukrywał, że Barçy niezwykle się poszczęściło w odrabianiu strat na stadionie El Madrigal, ale „mieliśmy wiele okazji na zdobycie gola” i „kiedy atakuje się bramkę przeciwnika tak często, któraś z piłek musi wpaść do środka”.

Dyrektor sportowy Blaugrany utrzymywał, że odrobienie strat w meczu z Villarreal było kwestią bardziej „wytrwałości, chęci i pragnienia, aniżeli świetnej gry” i nie zawahał się ani na moment, komu dedykować wygraną. „Tę wygraną dedykujemy Tito”, stwierdził zdecydowanie.

Zubizarreta przeszedł następnie do pożegnania Tito i zachował w tym momencie spokój, mimo że jego oczy stały się szkliste. „Odczuwamy ból, oczywiście nie tak wielki jak jego rodzina. Wszyscy staramy się ich wspierać. Tito dał nam tak wiele zarówno jako człowiek, ale również jako trener i był dla wszystkich przykładem, jak poradzić sobie z chorobą i nadal normalnie żyć”, powiedział Zubi.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/04/zubizarreta-nadal-wierzymy-ze-mozemy-wygrac-lige/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.