31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.10godz.1min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zubizarreta: Piłkarze to nie roboty

Zubizarreta: Piłkarze to nie roboty

Dyrektor sportowy FC Barcelony, Andoni Zubizarreta, wypowiedział się dla Canal+ po spotkaniu z Athletic Bilbao. Uważa on, że był to mecz pełen możliwości i wielu straconych szans.

 

Spotkanie: W pierwszej połowie mieliśmy wiele okazji na zdobycie bramki, ale udało się to w drugiej połowie. Dla zwolenników piłki nożnej było dziś wiele dobrych aspektów: gra taktyczna, próby zdobycia gola i wiele innych.

 

Kibice: Fani pomogli nam wiele, kiedy ich potrzebowaliśmy. Teraz wymagają od nas bardzo dużo. Jeśli jesteśmy na boisku, to kibice są z nami. Obroniliśmy się dziś sercem, a nie nogami. Publika może wyrażać swoje opinie. Cesc miał ogromne wsparcie, kiedy wszedł na boisku.

 

Cel: Walka o La Liga aż do ostatniej kolejki, aż do ostatniej minuty meczu. Będziemy o to walczyć.

 

Następny sezon: Kiedy sezon się skończy, to weźmiemy się do roboty. Pracowałem z Bartomeu w ciągu ostatnich trzech lat, rozmawialiśmy o wielu rzeczach, odnosiliśmy się do wielu aspektów, które mieliśmy.

 

Messi: Dla Barçy ważne jest, aby Messi czuł się tu dobrze. Mówi się o nowym kontrakcie dla niego, co na pewno jest doskonałą wiadomością. Nie wszystkie spotkania rozgrywane są w ten sam sposób. Nawet wielcy piłkarze są ludźmi, a piłka nożna daje im możliwość zemsty. Leo pokazał dziś wiele, a warto pamiętać, że człowiek, to nie robot.

 

Tata Martino: Martino powiedział, że jest mu przykro, że zostaliśmy wyeliminowani z Ligi Mistrzów i Copa del Rey. Powiedziałbym Tacie, żeby poczekał z ocenami do końca sezonu.

 

Źródło: Weloba.cat

mainXX:/2014/04/zubizarreta-pilkarze-to-nie-roboty/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.