29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.57min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adriano: Jesteśmy głodni gry

Adriano: Jesteśmy głodni gry

Adriano Correia udzielił wywiadu dla oficjalnej strony ligi, w którym mówił o nadchodzącym spotkaniu z Atlético Madryt, które zadecyduje o mistrzostwie.

 

Niepokój: „Jesteśmy głodni gry. Chcemy rozgrzać naszych kibiców o 18:00. Atmosfera będzie wyjątkowa. Jesteśmy gotowi w 100% i chcemy rozegrać wielki mecz, aby zostać mistrzami. To jedyna rzecz, o której myślimy”.

 

Wyrównany mecz: „Każdy ma po 50% szans. Gramy u siebie, ale graliśmy z nimi wiele razy i wiemy, że są silni. Atlético rozgrywa wielki sezon i zasługuje na to, aby wygrać La Liga, ale to tylko jeden mecz, w którym może wszystko się zdarzyć.

 

Simeone: „To menadżer posiadający wielki charakter. On jest kimś, kto zrobi wszystko dla swojego zespołu, dla swoich zawodników i zawsze będzie walczył. Znajduje to odzwierciedlenie w sposobie gry naszego sobotniego rywala. Jako zawodnik był bardzo odważny i jako menadżer też taki jest”.

 

Najtrudniejszy moment: „To co spotkało Tito było dla nas bardzo ciężkie. Miało to na nas duży wpływ. Uważamy, że ten mecz i zwycięstwo może być najlepszym hołdem dla niego. Postaramy się zagrać najlepiej jak potrafimy”.

 

Puyol: „Jest najlepszą osobą i najlepszym kapitanem spośród osób, które były w tym klubie”.

 

Źródło: Weloba.com

mainXX:/2014/05/adriano-jestesmy-glodni-gry/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.