Adriano: Jesteśmy głodni gry

Adriano: Jesteśmy głodni gry

Adriano Correia udzielił wywiadu dla oficjalnej strony ligi, w którym mówił o nadchodzącym spotkaniu z Atlético Madryt, które zadecyduje o mistrzostwie.

 

Niepokój: „Jesteśmy głodni gry. Chcemy rozgrzać naszych kibiców o 18:00. Atmosfera będzie wyjątkowa. Jesteśmy gotowi w 100% i chcemy rozegrać wielki mecz, aby zostać mistrzami. To jedyna rzecz, o której myślimy”.

 

Wyrównany mecz: „Każdy ma po 50% szans. Gramy u siebie, ale graliśmy z nimi wiele razy i wiemy, że są silni. Atlético rozgrywa wielki sezon i zasługuje na to, aby wygrać La Liga, ale to tylko jeden mecz, w którym może wszystko się zdarzyć.

 

Simeone: „To menadżer posiadający wielki charakter. On jest kimś, kto zrobi wszystko dla swojego zespołu, dla swoich zawodników i zawsze będzie walczył. Znajduje to odzwierciedlenie w sposobie gry naszego sobotniego rywala. Jako zawodnik był bardzo odważny i jako menadżer też taki jest”.

 

Najtrudniejszy moment: „To co spotkało Tito było dla nas bardzo ciężkie. Miało to na nas duży wpływ. Uważamy, że ten mecz i zwycięstwo może być najlepszym hołdem dla niego. Postaramy się zagrać najlepiej jak potrafimy”.

 

Puyol: „Jest najlepszą osobą i najlepszym kapitanem spośród osób, które były w tym klubie”.

 

Źródło: Weloba.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB