25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.30min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alba: Widziałem brak szacunku dla naszych graczy

Alba: Widziałem brak szacunku dla naszych graczy

Jordi Alba pojawił się w programie „Al Primer Toque” w Onda Cero, gdzie wypowiadał się na temat bieżącej sytuacji Barçy i tego, co czeka ją w przyszłości.

Na początek Alba wypowiedział się na temat nowych zawodników, z którymi w nadchodzącym sezonie będzie dzielił szatnię, czyli ter Stegena, Deulofeu i Rafinhii. „To są nowi zawodnicy i to my musimy na nich wpływać. Trener może próbować korygować pewne rzeczy, ale to my gramy. Może czasami nie mieliśmy szczęścia, a innym razem przeciwnik był lepszy. To był zły sezon, ale następny z pewnością będzie lepszy”, powiedział Alba.

Następnie obrońca odniósł się do słynnych słów o „końcu cyklu” Barçy. „Koniec cyklu? Widziałem brak szacunku dla naszych graczy i to jest zdanie każdego. Na końcu pojawiają się rożnego typu opinie. Kiedy robisz coś źle, nie potrzebujesz o tym rozmawiać.”

Alba z optymizmem patrzy na przyszłość Barçy pod wodzą Luisa Enrique. „Z charakteru jest motywatorem. Podczas swojej prezentacji mówił bardzo dobre rzeczy. Słuchałem jego słów i wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Na pewno wszystko się ułoży.”

 

Zawodnik Barcelony chwalił również swojego nowego kolegę z drużyny – Deulofeu. „To wielki piłkarz. Posiada najlepsze cechy. Jestem pewien, że w Barcelonie także będzie dokonywał wielkich rzeczy. On jest trochę innym graczem, co z pewnością pozytywnie wpłynie na reprezentację i Barçę.”

 

Na zakończenie Alba odniósł się do odejścia swoich obecnych zawodników z drużyny. „Nie jest łatwo, gdy odchodzi twój kolega. Zwłaszcza, jeśli żyłeś z nim w przyjaźni.”

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/alba-widzialem-brak-szacunku-dla-naszych-graczy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.