31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.9godz.35min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alba: Xavi zasługuje na szacunek

Alba: Xavi zasługuje na szacunek

Jordi Alba, który obecnie przebywa na wakacjach, wciąż czeka na ostateczną listę zawodników, których Vicente Del Bosque powoła na Mundial w Brazylii. Korzystając z wolnego czasu wziął udział w imprezie zorganizowanej przez Braun, na której udzielił krótkiego wywiadu.

Przyszłość Xaviego Hernándeza: Xavi ma szacunek zarówno u Luisa Enrique, jak i fanów i klubu. On zasługuje na szacunek i wierzę, że będzie ważnym zawodnikiem dla Enrique.

Przyszłość Leo Messiego: Mówiąc o Messim… nie chciałbym skłamać. Czuję to samo. Mam nadzieję, że pozostanie w klubie przez wiele lat, bo Messi jest szczęśliwy w Barcelonie. Sądzę, że fani także chcieliby przez długi czas oglądać Messiego w barwach Barçy.

Finał Ligi Mistrzów: Atlético przeżywa wielki sezon, to jasne, w końcu jest zwycięzcą ligi. Jednak w finale Ligi Mistrzów szanse obstawiam na 50%.

 

Analiza sezonu: To był trudny sezon dla wszystkich. Pod względem sportowym mieliśmy trochę pecha. Nie wszystkie rzeczy ułożyły się po naszej myśli. Mam nadzieję, że to posłuży nam za przykład i w przyszłym sezonie uda nam się wywalczyć tytuł.

 

Reprezentacja: Wiemy, że na Mundialu nie jest łatwo. My jednak wierzymy, że uda nam się wygrać, choć to będzie bardzo trudne. Brazylia i Niemcy należą do faworytów. Najpierw jednak trzeba przebrnąć fazę grupową, w której też czekają nas skomplikowane pojedynki z Chile czy Holandią.

 

Tata Martino: Wiemy, że pogrążyło go to, że nie zdobył tytułu. Jednak nie było to sprawiedliwe i nie powinno się go obwiniać za brak tytułów. On jest wielkim trenerem i wspaniałym człowiekiem.

 

Zmiany w Barçy: Już nie mogę się doczekać przyjścia Ter Stegena, powrotu Rafinhii i Deulofeu. Jednak trudno będzie nam utrzymać tak wysoki poziom jak w ostatnich latach. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wszystko się ułoży i zdobędziemy wiele tytułów.

 

Źródło: Marca.com

mainXX:/2014/05/alba-xavi-zasluguje-na-szacunek/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.