18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.54min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alexis bliżej Juventusu

Alexis bliżej Juventusu

Alexis Sánchez i Juventus Turyn w ostatnim czasie łączeni są wiele razy. Zainteresowanie klubu z Serie A nie maleje i wydaje się, że Chilijczyk może nie być częścią drużyny Luisa Enrique w następnym sezonie.

 

Jak podaje Tuttosport, Juventus Turyn jest skłonny zapłacić za Alexisa 15 milionów euro. Warto tutaj dodać, że FC Barcelona wydała na Chilijczyka 11 milionów euro więcej, a do tego dochodzą jeszcze zmienne o wartości 11,5 miliona euro.

 

Alexis, który zakończył swój najlepszy sezon w FC Barcelonie, kiedy to został drugim strzelcem w drużynie, chce mieć jeszcze większe znaczenie w ekipie katalońskiego klubu. Na ten moment nie wiadomo, jakie plany wobec niego ma Luis Enrique, ale napastnikiem interesuje się wiele europejskich klubów, jak właśnie Juventus czy Liverpool.

 

Jak wiadomo na ten moment, jeszcze nie doszło do spotkania pomiędzy dwoma klubami, ale może to nastąpić w ciągu najbliższych dni. Wówczas to dyrektor generalny Beppe Marotta powiadomi FC Barcelonę, że może wydać na Alexisa maksymalnie 15 milionów euro. Katalończycy chcą za niego jednak minimum 25 milionów euro. Mówi się, że w operacje mogą zostać włączeni inni piłkarze tacy jak, Adriano czy Vidal i Pogba.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/05/alexis-blizej-juventusu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.