18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.31min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alexis, w oczekiwaniu na przyszłość Conte

Alexis, w oczekiwaniu na przyszłość Conte

Alexis Sánchez może trafić do Juventusu Turyn, ale wszystko zależy też od tego, cze we włoskiej drużynie pozostanie Antonio Conte. Trener ten jest głównym zwolennikiem transferu Chilijczyka, który miałby być istotną postacią nowego projektu.

 

W ostatnich tygodniach mówiło się, że Antonio Conte może odrzucić propozycję nowego kontraktu w Juventusie i odejść do Monaco. Od tego, czy włoski trener pozostanie w Starej Dami, zależy transfer Alexisa. Chilijczyk miałby tworzyć niesamowity duet z Arturo Vidalem, który proponuje przekonać rodaka do zmiany otoczenia.

 

Menadżer Alexisa, Fernando Felicevich, zapewnia, że jego klient chce poznać stanowisko obecnego klubu. Chilijczyk czeka na zdanie Luisa Enrique w jego kwestii. Jeżeli nowy trener będzie mu ufał i stawiał na niego, to napastnik pozostanie na Camp Nou.

 

Wykluczyć można jedną opcję – Alexis na pewno nie trafi do Premier League mimo, że jego nazwisko codziennie pojawia się w angielskich gazetach. Jego sytuacja rodzinna sprawia, że Chilijczyk chce pozostać w Barçy, a jeżeli nie będzie miał wyboru, to jedyną opcją są Włochy.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/05/alexis-w-oczekiwaniu-na-przyszlosc-conte/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.