18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.50min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça B – Córdoba: By pozostać wśród najlepszych

Barça B – Córdoba: By pozostać wśród najlepszych

Barça B planuje zostać niepokonana dziesiątą kolejkę z rzędu. Dzisiejszego wieczoru grać będzie z Córdobą na Mini Estadi będąc w dobrej formie. Jednak ich rywal, zespół „Chapiego” Ferrery też radzi sobie ostatnio bardzo dobrze, nie przegrał od pięciu meczów i zdobył 11 na 15 punktów.

 

Rezerwy Barcelony tym razem będą miały do dyspozycji Patrica i Babunskiego, którzy wracają po kontuzji. Natomiast Carles Planas nie zagra, z powodu naciągniętego mięśnia czworogłowego w lewym udzie.

Najlepszy zespół w drugiej części Segunda División

Barça B ma teraz bardzo dobry moment jeśli chodzi o grę i wyniki. Znajduje się na trzecim miejscu w tabeli i ma 57 punktów, dodatkowo wygrała cztery ostatnie mecze. Chłopcy Eusebio strzelili w ostatnich dziewięciu spotkaniach 15 goli, a stracili zaledwie trzy.

Te statystyki sprawiają, że Azulgrana jest  najlepszym zespołem w drugiej części Segunda División, zdobywając 30 punktów na 45 możliwych.

Mini Estadi, trudny teren dla Córdoby

Mini Estadi jest stadionem trudnym dla zawodników Blanquiverdes z historycznego punktu widzenia, ponieważ zremisowali tam trzy mecze i przegrali cztery.  W zeszłym sezonie zespół z Katalonii wygrał 4:3, a gole strzelili Dongou, Luis Alberto, Deulofeu i Araujo.

W pierwszym meczu tego sezonu, Barça B również zwyciężyła, po dobrym meczu na Arcángel, a gole zdobyli Dani Nieto i Espinosa.

Córdoba ma zamiar wygrać

Zespół, którym dowodzi były zawodnik Barcelony Albert „Chapi” Ferrer, ma zamiar zwyciężyć ten pojedynek, by mieć jeszcze możliwość na awans do pierwszej ligi. Aktualnie znajduje się on na dziewiątym miejscu, jednak brakuje mu zaledwie dwóch punktów do Recreativo de Huelva, które jest ostatnim zespołem mogącym starać się o awans.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/05/barca-b-cordoba-by-pozostac-wsrod-najlepszych/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.