04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
5dn.13godz.14min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bartomeu: Dzięki Luisowi Enrique możemy myśleć optymistycznie

Bartomeu: Dzięki Luisowi Enrique możemy myśleć optymistycznie

Prezes FC Barcelony, Josep Maria Bartomeu, towarzyszył Luisowi Enrique na konferencji poświęconej przejęciu przez Enrique obowiązków trenera Blaugrany. Odniósł się również do skarg wniesionych wczoraj przez Espanyol i do ostatnich deklaracji Messiego.

 

Luis Enrique: „Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy zaprezentować Luisa Enrique jako nowego trenera FC Barcelony. On jest naszym starym znajomym, człowiekiem stąd. Jego przyjście sprawia, że możemy myśleć optymistycznie patrząc w przyszłość. Luis jest osobą bardzo pracowitą i bardzo zdolną. Kiedy odszedł z Barçy to wiedzieliśmy, że prędzej czy później do nas wróci. Życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia”.

Skargi Espanyolu dotyczące Pucharu Katalonii: „Barça szanuje rozgrywki o Puchar Katalonii i kataloński futbol. Pojedziemy do Montilivi z najlepszą możliwą drużyną, jaką możemy stworzyć na ten moment. Ci, którzy będą uczestniczyć w tych rozgrywkach, są w trakcie świetnego sezonu. Praca, którą wykonał Eusebio jest niesamowita. Uważam, że będzie to niesamowity finał”.

Deklaracje Messiego: „On jest zadowolony z tego, że może grać dla Barcelony. Czuje się spokojny i szczęśliwy. Dlatego właśnie podpisał odnowienie kontraktu. Oświadczenia, o których można było czytać, są wyrwane z kontekstu. Przed wylotem do Argentyny, Messi chciał wiedzieć, kto będzie nowym trenerem Barcelony, a ja mu powiedziałem”.

 

Źródło: As.com

mainXX:/2014/05/bartomeu-dzieki-luisowi-enrique-mozemy-myslec-optymistycznie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.