Bayern chce prześcignąć Barçę i zakontraktować Aymerica Laporte

Bayern chce prześcignąć Barçę i zakontraktować  Aymerica Laporte

Po wyeliminowaniu ich przez Real Madryt w Lidze Mistrzów, stało się jasne, że jednym z największych problemów Bayernu jest obrona, a zwłaszcza środkowa. Dlatego właśnie Niemcy poszukują na rynku transferowym środkowych obrońców, aby wzmocnić swoje szeregi na przyszłe sezony.

 

Parę dni temu, w SportBild pojawiła się informacja, że Bayern interesuje się Aymerikiem Laporte. Według niej również można dowiedzieć się, że z informacji wychodzących z Bilbao, gracz Athleticu rozmawiał już z Barçą, wyrażając chęć podpisania kontraktu z katalońskim klubem. Tak więc, co może zaoferować Bayern, żeby prześcignąć Barcelonę w wyścigu o obrońcę?

To wydaje się jasne. Athletic nie odda obrońcy, chyba że, na sam początek, oba kluby będą w stanie zapłacić klauzulę wykupu. W takim wypadku, zagraniem zespołu z Niemiec musiałoby być zapłacenie jej, ale zostawienie zawodnika w Athletiku na minimum jeden sezon dłużej, z opcją przedłużenia na kolejny. Taka opcja interesuje Athletic bardziej i Barça nie byłaby w stanie jej przebić, ponieważ, jak wiadomo, zależy jej na zdobyciu obrońcy już teraz.

To wszystko, są na razie spekulacje, ale opcja taka jest oczywiście możliwa.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB