03.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Atletico Madryt
Do meczu pozostało:
4dn.0godz.58min.
11.85 X3.60 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bayern chce prześcignąć Barçę i zakontraktować Aymerica Laporte

Bayern chce prześcignąć Barçę i zakontraktować  Aymerica Laporte

Po wyeliminowaniu ich przez Real Madryt w Lidze Mistrzów, stało się jasne, że jednym z największych problemów Bayernu jest obrona, a zwłaszcza środkowa. Dlatego właśnie Niemcy poszukują na rynku transferowym środkowych obrońców, aby wzmocnić swoje szeregi na przyszłe sezony.

 

Parę dni temu, w SportBild pojawiła się informacja, że Bayern interesuje się Aymerikiem Laporte. Według niej również można dowiedzieć się, że z informacji wychodzących z Bilbao, gracz Athleticu rozmawiał już z Barçą, wyrażając chęć podpisania kontraktu z katalońskim klubem. Tak więc, co może zaoferować Bayern, żeby prześcignąć Barcelonę w wyścigu o obrońcę?

To wydaje się jasne. Athletic nie odda obrońcy, chyba że, na sam początek, oba kluby będą w stanie zapłacić klauzulę wykupu. W takim wypadku, zagraniem zespołu z Niemiec musiałoby być zapłacenie jej, ale zostawienie zawodnika w Athletiku na minimum jeden sezon dłużej, z opcją przedłużenia na kolejny. Taka opcja interesuje Athletic bardziej i Barça nie byłaby w stanie jej przebić, ponieważ, jak wiadomo, zależy jej na zdobyciu obrońcy już teraz.

To wszystko, są na razie spekulacje, ale opcja taka jest oczywiście możliwa.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/bayern-chce-przescignac-barce-i-zakontraktowac-aymerica-laporte/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.