15.06.2024, g. 01:30
WNBA
Minnesota Lynx blank vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.35min.
11.38 X0.00 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bovarone: Benitez chciałby Mascherano

Bovarone: Benitez chciałby Mascherano

Javier Mascherano jest jednym z piłkarzy, którzy mogą opuścić Camp Nou podczas letniego okienka transferowego. Jak zapewnia jego agent, obrońca ma kilka ofert.

 

Według Bovarone, agenta Mascherano, Napoli nie jest jedynym klubem, które chciałoby pozyskać obrońcę FC Barcelony. Rafa Benitez i Argentyńczyk mają między sobą bardzo dobre stosunki po wspólnej pracy w Liverpoolu.

 

Bovarone wypowiedział się dla Radio CRC, gdzie stwierdził: „Benitez chciałby Mascherano i ocenia on różne opcje, aby go pozyskać. Dlaczego Javier chce opuścić FC Barcelonę? Klub powiedział mu, że nie będzie grał w środku pola, więc chce wybrać nowy klub, gdzie będzie mógł to robić. Mascherano czuje, że jest pomocnikiem i chce grać w tej roli. Mówi o tym często. Istnieje zainteresowanie i Benitez się nie poddaje„.

 

FC Barcelona ma w planach transfery dwóch środkowych obrońców, więc nie jest jasne, czy Mascherano będzie brany pod uwagę przez Luisa Enrique. Tata Martino stawiał na niego i Argentyńczyk do tej pory uzbierał ponad 100 występów.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/05/bovarone-benitez-chcialby-mascherano/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.