10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
5dn.3godz.57min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Caballero: Gra dla Barçy byłaby zaszczytem

Caballero: Gra dla Barçy byłaby zaszczytem

Obecny bramkarz Málagi, Willy Caballero, pozostaje w kręgu zainteresowań Barçy, która musi zakontraktować drugiego, doświadczonego bramkarza, jako zamiennika dla młodego Ter Stegena.

 

W wywiadzie dla La Graderia w Ràdio Barcelona, bramkarz Málagi powiedział, że „czytam wiele różnych informacji w katalońskich gazetach, ale jak na razie nie miałem żadnego kontaktu z Barceloną. Nie wiem, czy w pewnym momencie okaże się prawdą, to się mówi i pisze, ale dla mnie gra dla Barçy byłaby zaszczytem”.

Caballero wie, że Barça szuka bramkarza z doświadczeniem: „To jest to, co przeczytałem w prasie i w innych miejscach. Bez wątpienia jest wielu bramkarzy, którzy spełniają te wymagania i, jeśli w którymś momencie do mnie zadzwonią, to przemyślę tę ofertę, ale najpierw będę musiał się dowiedzieć, czy Málaga chce mnie sprzedać”. Mówi się również o ofertach z Anglii: „Sytuacja wygląda tak samo jak w przypadku Barçy, nikt się jeszcze nie odezwał, nic nie wiemy, jedyne co wiemy to to, że tego lata będzie wiele zamieszania”.

O swoim rodaku, Messim, Willy Caballero powiedział: „nasza jedyna relacja, to pogawędki w tunelu przed meczami, byłem na jakimś meczu charytatywnym organizowanym przez niego, ale nie było okazji na nic więcej…”

Na temat swojej dobrej formy, bramkarz powiedział: „Od rozpoczęcia rozgrywek Primera znacznie wzrosła, a w zeszłym roku dodatkowo graliśmy w Champions, co też było świetne. I teraz, po tym jak osiągnąłem optymalną formę, mam nadzieję na osiągnięcie kolejnych celów. W wieku 32 lat czuję się bardzo dojrzały i mam zamiar utrzymać ten poziom”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/caballero-gra-dla-barcy-bylaby-zaszczytem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.