Carles Puyol asystentem w sekreteriacie technicznym!

Carles Puyol asystentem w sekreteriacie technicznym!

Były piłkarz FC Barcelony, Carles Puyol, od września będzie pracował w sekretariacie technicznym FC Barcelony, którym zajmuje się Andoni Zubizarreta. Katalończyk będzie asystentem Baska.

 

FC Barcelona ogłosiła dziś, że od września Carles Puyol zostanie asystentem Andoniego Zubizarrety w sekretariacie technicznym. Zatrudnienie legendarnego kapitana katalońskiego klubu oznacza, że pozostanie ona na Camp Nou, ale w innej roli. Puyi pożegnał się ze wszystkimi 15 maja i zakończył piłkarską karierę.

 

Oświadczenie Carlesa Puyola

 

„Chcę podziękować FC Barcelonie za wszystko, co dała mi do tej pory i za szansę, którą otrzymałem obecnie. Dam z siebie wszystko i z pewnością wiele się nauczę. Zawsze grałem w piłkę i starałem się to robić najlepiej, jak tylko potrafię. To samo będę robił teraz w innej roli. Potrzebuję jeszcze trochę czasu, żeby odpocząć, kontynuować rehabilitację kolana, ale nie mogę doczekać się tego, co przede mną. Jestem bardzo podekscytowany nowym etapem w moim życiu”.

 

Oświadczenie Andoniego Zubizarrety

 

„Puyol dołączy do sekretariatu technicznego i wykorzystamy jego doświadczenie. Chcemy, aby ludzie zdali sobie sprawę, jaką wiedzą dysponuje. Będzie asystentem w sekretariacie technicznym, więc będzie pracował ze mną przy klubowych projektach wewnętrznych i zewnętrznych. Jestem przekonany, że wiele się od niego nauczę. Kilka lat temu rozmawialiśmy z nim o tym, co będzie dla niego najlepsze i jestem pewien, że doszedł do wniosku, co sprawi mu największą radość”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB