18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.8godz.21min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

City wycenia Agüero na 70 milionów

City wycenia Agüero na 70 milionów

Leo Messi byłby szczęśliwy, gdyby wraz z nim w ataku wystąpił jego kolega z drużyny i przyjaciel Sergio Agüero. Jednakże, jego odejście z City nie byłoby łatwe. Dyrektor sportowy ‘The Citizens’, Txiki Begiristain, wie, że napastnik jest bardzo cenionym zawodnikiem przez wielkie europejskie kluby i nie chce im ułatwiać pozyskania go, również w celu nie wzmacniania potencjalnych rywali w Lidze Mistrzów.

 

Według tego, co podawało w środę TV3, City wycenia argentyńskiego zawodnika na 70 milionów euro. Agüero podpisał kontrakt z angielskim klubem w 2011 roku, przechodząc do niego z Atlético, po transakcji, która wyniosła 40 milionów euro. Do kontraktu zawartego do 2017 roku, City chce dołożyć wszelkie możliwe i potrzebne klauzule w celu zatrzymania go przed odejściem, a jeśli nie uda się tego dokonać, to sprawić, by jego odejście było jak najbardziej opłacalne.

Nikogo nie dziwi, że nazwisko Agüero, mającego 26 lat, znajduje się na czołowym miejscu listy zawodników, którymi zainteresowana jest Barcelona. W tę środę wypłynęła informacja, że Leo Messi polecił dyrekcji Barcelony zakontraktowanie jego rodaka. Jednakże fakt, że zainteresowanie Barcelony Kunem stanie się publiczne, nie wpłynie pozytywnie na koszty operacji i może wszystko skomplikować. 

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/city-wycenia-agueero-na-70-milionow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.