26.05.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Sevilla vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.9min.
14.00 X4.00 21.80 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cruyff: Nie mam wątpliwości, że Xavi zostanie

Cruyff: Nie mam wątpliwości, że Xavi zostanie

Były holenderski trener – Johan Cruyff był gościem programu ‘El Partido de las 12’ w Cadena COPE, w którym wypowiedział się na tematy związane z FC Barceloną.

Martino: „Zrobił to, co mógł. Wydaje się być bardzo sympatycznym człowiekiem. Gracze byli z niego raczej zadowoleni. Nie mogę jednak powiedzieć, jak prowadził drużynę, bo tego po prostu nie wiem.”

Luis Enrique: „To ktoś, kto lubi proste rzeczy i pracę. Mam nadzieję, że jest wystarczająco silny, aby podejmować własne decyzje. Przejście do tego zespołu jest bardzo trudne. Czasami mam wrażenie, że nie wszyscy są tego świadomi. Ale on to wie.”

Messi: „Leo zawsze będzie ważnym zawodnikiem, to czysta logika. Ale jeśli nie wszystkie rzeczy układają się dobrze, to także logiczne, że ludzie kładą na niego większą odpowiedzialność, na najlepszego zawodnika. Ja również byłem wygwizdywany.”

 

Dojrzałość: „Ja powiedziałbym to samo. On ma zaledwie 26 lat, ale od teraz jego życie będzie inne. Nie jest już dzieckiem.”

 

Wina: „Nie można oskarżać jednej osoby, ale zespół. Zawsze szuka się winnych, a on nie miał najlepszego sezonu, długo był kontuzjowany i nie mógł grać jak wcześniej.”

 

Xavi: „To wielki gracz. On zawsze robi różnicę w wielu szczegółach i jest niemal nieodłączną częścią zespołu. Nie mam wątpliwości, że zostanie w przyszłym sezonie.”

 

Wzmocnienia: „Problemy zawsze były na górze. Mówiłem to już na początku sezonu, kiedy przychodził Neymar. To zawodnik o wspaniałych cechach, ale nie znam nikogo, kto ma 21 lat i nie musiałby się niczego uczyć. Zarząd podejmował złe decyzje. Należy także monitorować finanse, jeśli wszyscy na świecie mówią, że Barcelona ma kogoś kupić, zapłacą dużo pieniędzy.”

 

Zarząd: „Podczas pożegnania z Puyolem, nie rozmawiałem z zarządem, nie miałem zbyt wiele czasu. Jeśli zaprasza mnie zawodnik, to przyjdę, bo moje relacje z piłkarzami są zupełnie inne.”

Obrona: „Jeden zawodnik nie tworzy zespołu. To jest kwestia odpowiedniego połączenia tych graczy, którzy są i ewentualnie kogoś dodanie.”

 

Real Madryt: „Nie można ukrywać, że mieli szczęście. Ale ja jestem przyzwyczajony, jak wszyscy Holendrzy, że nie można ufać, na przykład Niemcom, którzy w ciągu ostatnich pięciu minut zdobywają decydujące bramki. Nie można mówić, że są najlepszym zespołem Europy po jednym spotkaniu.”

 

Mundial: „Holandia ma młody zespół, czasami może są zbyt nerwowi, ale posiadają swoją jakość. Po prostu brakuje im doświadczenia. Hiszpania ma zawodników, którzy odnosili sukcesy w najważniejszych rozgrywkach. Według mnie to wspaniały zespół. Wielkim kandydatem jest też Brazylia. Grają u siebie i widzieliśmy, czego dokonali w Pucharze Konfederacji.”

 

Źródło: Marca.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/cruyff-nie-mam-watpliwosci-ze-xavi-zostanie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.