04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.15godz.39min.
13.75 X3.75 21.9 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cuenca wrócił po 15 miesiącach

Cuenca wrócił po 15 miesiącach

FC Barcelona wygrała 3-2 z Gironą, a jedną z bramek zdobył Isaac Cuenca, który był jedynym przedstawicielem pierwszego zespołu w tym półfinale Pucharu Katalonii.

 

Isaac Cuenca wrócił na boisku w oficjalnym spotkaniu po 15 miesiącach! Zawodnik z Reus przez długi czas zmagał się z kontuzją kolana i był w stanie rozegrać 70 minut w meczu z Gironą w półfinale Pucharu Katalonii. Ponadto, zdobył bramkę z rzutu karnego.

 

Isaac Cuenca ostatnie spotkanie w barwach FC Barcelony rozegrał 2 maja 2012 roku. Potem przebywał na wypożyczeniu w Ajaxie Amsterdam, ale mógł zagrać ledwo cztery spotkania, ponieważ potem był kontuzjowany.

 

Pomimo powrotu na Camp Nou i otrzymania zielonego światła od sztabu medycznego w październiku 2013 roku, Tata Martino nie stawiał na piłkarza w tym sezonie. W lutym doznał urazu mięśniowego na treningu i wypadł z „gry” na kolejne cztery tygodnie.

 

Tuż po spotkaniu, Isaac Cuenca powiedział: „Jestem zadowolony z mojego powrotu, czułem się dobrze. Strzelenie bramki zawsze jest miłe”. Zapytany o jego przyszłość, odpowiedział: „Następny sezon? Na razie nic nie wiem”.

 

Źródło: Esport3.cat

mainXX:/2014/05/cuenca-wrocil-po-15-miesiacach/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.