08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.7godz.4min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

David Luiz do PSG i Marquinhos do Barçy?

David Luiz do PSG i Marquinhos do Barçy?

PSG może być skłonne do wydania 62 milionów euro, by kupić brazylijskiego obrońcę, Davida Luiza, według informacji płynących z Wielkiej Brytanii. Jeśli informacje te okazałyby się prawdziwe, to była by to najwyższa zapłacona kwota za obrońcę.

 

Faktem jest, że jeśli chodzi o PSG, to jest to klub, w którym grają już najdrożsi obrońcy świata – Thiago Silva i Marquinhos. Według Daily Mail, operacja pozyskania Brazylijczyka do francuskiego klubu jest już bliska zamknięcia, jedynie Chelsea i PSG muszą omówić ostatnie szczegóły.

Takie posunięcie ze strony francuskiego klubu, może otworzyć nowe możliwości dla Barçy, która mogłaby wtedy pozyskać Thiago Silvę lub Marquinhos, którymi kataloński klub interesuje się od jakiegoś czasu.

Jeśli chodzi o przyłączenie Marquinhos do Barçy, to ta opcja wydaje się bardziej prawdopodobna, gdyż zawodnik byłby dobrym alternatywnym wzmocnieniem na środek obrony. PSG może zastanowić się nad jego sprzedażą, jeśli rzeczywiście podpisze kontrakt z Davidem Luizem i wcieli Brazylijczyka do pierwszego składu, co sprawiłoby, że Marquinhos nie pozostałoby wiele okazji do regularnej gry w wyjściowej jedenastce.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/david-luiz-do-psg-i-marquinhos-do-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.