04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.27min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Deco: Barça wróci na swój poziom

Deco: Barça wróci na swój poziom

Deco, dwukrotny mistrz Hiszpanii z FC Barceloną, widzi świetlaną przyszłość przed drużyną prowadzoną przez Luisa Enrique. Ma nadzieje, że zespół wróci do swojego dawnego poziomu.

 

„Barça miała słaby sezon, bo nie wygrała żadnego trofeum, ale nie można spisywać ich na straty po tym, jak wstrząsali światem swoimi spotkaniami i ilościami pucharów. On (Luis Enrique) jest młodym trenerem, który bardzo dobrze zna Barcelonę. Mam nadzieję, że może zabrać nas z powrotem do poziomu do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni”, powiedział Deco.

 

Deco uważa, że Luis Enrique jest podobny do Guardioli: „To są dwa różne momenty, ponieważ było wiele zmian pod wodzą Pepa. Widzę jednak coś podobnego między nim a Luisem Enrique. Jednak będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy ma zdolność do osiągnięcia tego samego. Na pewno natchnie wiarę w zawodników, aby mogli wrócić na szczyt swojej gry”.

 

Zapytany o swojego faworyta na Mistrzostwa Świata, odpowiedział: „Myślę, że faworytami są Hiszpania, Niemcy, Portugalia i Argentyna, ale Brazylia ma przewagę, ponieważ grają na własnym podwórku”.

 

Źródło: InsideSpnishFootball.com

mainXX:/2014/05/deco-barca-wroci-na-swoj-poziom/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.