21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.11godz.13min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Del Bosque: Mecz Barca-Atléti pokaże jakość hiszpańskiego futbolu

Del Bosque: Mecz Barca-Atléti pokaże jakość hiszpańskiego futbolu

Trener reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque, tak jak wielu fanów nie może doczekać się ekscytującego pojedynku pomiędzy Barceloną i Atlético Madryt. Wierzy, że to spotkanie będzie symbolizować zapał, z jakim drużyny rywalizowały ze sobą w tym sezonie.

 

Podczas otwarcia czwartego kampusu piłki nożnej, nazwanego imieniem Vicente Del Bosque i corocznie odbywającym się w Madrycie, Esteponie i Palma de Mallorca, hiszpański trener entuzjastycznie wypowiedział się na temat spotkania, w którym obie drużyny mają szanse na zdobycie tytułu.

 

„Dla tych z nas, zaangażowanych w futbol, jest to historyczny finał. Są to dwa wielkie zespoły i ktokolwiek wygra, będzie to zwycięstwo zasłużone, gdyż obie drużyny przeżyły wzloty i upadki, by w końcu spotkać się na Camp Nou w decydującym spotkaniu”, powiedział.

 

„Takie spotkania pokazują jakość hiszpańskiego futbolu. W przypadku Atlético nie da się wyrazić słowami ich ogromnego wysiłku, chęci rywalizacji i zdobytej sympatii. Jeśli mówimy o Barcelonie, można odnieść wrażenie, że zespół gra gorzej, ale na innych etapach sezonu radził sobie bardzo dobrze – podobnie jak Real Madryt”.

 

Zamiast wybrać faworyta, Del Bosque po prostu nadzieję, że będzie to wspaniałe spotkanie, bez kontuzji czy wszelakich incydentów: „Mam tylko nadzieję, że będzie żadnych problemów i wszystko, co zrobią oba zespoły, będzie mieścić się w granicach sportowych”.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/del-bosque-mecz-barca-atleti-pokaze-jakosc-hiszpanskiego-futbolu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.