18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.12godz.9min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dyrektor sportowy Juve: Chcemy Alexisa

Dyrektor sportowy Juve: Chcemy Alexisa

Giuseppe Marotta – dyrektor sportowy Juventusu potwierdził w niedzielę, że jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem Alexisa w sezonie 2014/15.

„Chcemy Alexisa”, powiedział w wywiadzie dla Sky Italia. „On jest bardzo ważnym zawodnikiem, który udowodnił już swoją wartość w Barcelonie. To jest piłkarz, jak wszyscy „wielcy”, dlatego chciałbym mieć go w swoich szeregach. Nie będę ukrywał , że Juve także chciałoby mieć takiego piłkarza jak on.”

„W tym momencie jest zawodnikiem Barçy i ma swoją cenę. We współczesnym futbolu zmiana barw klubowych polega na osiągnięciu porozumienia piłkarza z dyrektorami”, powiedział Marotta.

25-letni napastnik ma kontrakt z Barceloną ważny do 2016 roku, jednak już w zeszłym roku mówiło się o zainteresowaniu jego osobą ze strony Juventusu.

Jednak włoski zespół nie jest jedynym, który chętnie widziałby Alexisa w swoich szeregach. Daily Star poinformował dzisiaj, że Liverpool jest zainteresowany transferem Chilijczyka. The Reds są skłonni zapłacić 22 miliony za napastnika, którego wartość rynkowa wynosi 30 milionów euro.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2014/05/dyrektor-sportowy-juve-chcemy-alexisa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.