23.09.2023, g. 18:30
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.38min.
11.33 X5.00 27.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Elche wypożyczy Dos Santosa?

Elche wypożyczy Dos Santosa?

Według niektórych informacji, Elche doszło do porozumienia z FC Barceloną w sprawie pozyskania meksykańskiego pomocnika, Jonathan Dos Santos, w ramach wypożyczenia na przyszły sezon, a jedyną przeszkodą by do tego doszło jest brak zgody samego zawodnika.

 

Według dziennika Diario Franjiverde, prezes Elche, José Sepulcre, wraz z Antonio Rocamorą i Toño García Hitą, spotkał się z prezesem FC Barcelony, Josepm Marią Bartomeu, na tradycyjnym obiedzie przedmeczowym tydzień temu i tam właśnie doszło do porozumienia w sprawie wypożyczenia młodego zawodnika (24 lata) na cały sezon.

Dos Santosa ominął cały tegoroczny sezon, z powodu zerwania więzadła krzyżowego w październiku, Barcelona widzi w całorocznym wypożyczeniu szansę dla zawodnika na powrót do rytmu meczowego po kontuzji.

Barcelona próbowała w ciągu ostatnich lat wielokrotnie wysłać Dos Santosa na wypożyczenie, ale zawodnik za każdym razem nie wyrażał zgody, twierdząc, że chce wyrobić sobie nazwisko w Barcelonie, wspominając również historię swojego brata, Giovaniego, który miał okropne przeżycia związane z wypożyczeniem – zmieniał klub cztery razy odkąd został sprzedany przez Barcelonę do Tottenhamu.

Dos Santos całkowicie powrócił do zdrowia po kontuzji i powrócił do treningów, ale klub oczekuje, że skorzysta on z okazji na rozgrywanie większej ilości minut w innym klubie w Primera División.

 

Źródło: Insidespanishfootball.com

mainXX:/2014/05/elche-doszlo-do-porozumienia-z-barcelona-w-sprawie-wypozyczenia-dos-santosa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.