1dn.16godz.13min.

FC Barcelona B – R. Murcia: Demonstracja umiejętności (4:0)

FC Barcelona B pokonała Real Murcię 4:0 w ramach 39. kolejki Segunda División. Dla drużyny z Katalonii bramki zdobywali kolejno Munir, Dongou, Edu Bedia i Adama.

Murcia była drużyną, która od początku ruszyła na bramkę Masipa. Goście, którzy przyjechali na Mini Estadi ulegli jednak skuteczności ofensywy blaugrany. Dokładnie w czternaście minut podopieczni Eusebio zabili mecz.

Już w 12. minucie spotkania wynik otworzył Munir El Haddadi. Młodziutki Hiszpan dostał piłkę od Denisa Suáreza i przelobował bezradnego Casto. Murcia nie miała czasu na reakcję, gdyż w 15. minucie po rajdzie Adamy i zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki skierował Dongou. Wisienką na torcie był gol Edu Bedii z rzutu karnego w 26. minucie, którego wywalczył Dongou.

Druga połowa została bardziej spokojnie rozegrana przez Dumę Katalonii. Murcia co prawda dominowała w posiadaniu piłki, ale nie zagrażała bramce Masipa. Ostatecznie w 63. minucie wynik ustalił Adama, który popisał się efektownym dryblingiem i zakończył swoją akcję mocnym strzałem.

Podopieczni Eusebio zdobyli kolejne trzy punkty i tym samym mają już ich 60, co oznacza, że zajmują trzecią lokatę w Segunda División.

FC Barcelona B: Masip, S. Gómez, Patric (Sandro, min 77), Ilie, Dongou, Grimaldo, Denis Suárez, Edu Bedia (Espinosa, min 64), Adama (Dani Nieto, min 75) i Munir

R. Murcia: Casto, Alex Martínez, Molinero, Eddy, Saúl, Toribio, Wellington (Tete, min 56), Dos Santos, Kike Garcia, Malonga (Iván Moreno, min 66) i Dorca (Truyols, min 36)

Gole: 1-0, Munir, min 12; 2-0, Dongou, min 15; 3-0, Edu Bedia, p., min 26; 4-0, Adama, min 63

Arbiter: Lesma López

Źródło: FCBarcelona.es

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2014/05/fc-barcelona-b-r-murcia-demonstracja-umiejetnosci-4-0/