03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.8min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Figo: Nie zawsze można wygrywać

Figo: Nie zawsze można wygrywać

Były zawodnik Barçy – Luis Figo udzielił wywiadu dla Fundacji Laureus, której jest ambasadorem. Oficjalna strona internetowa fundacji opublikowała wypowiedzi Portugalczyka, których fragmenty prezentujemy poniżej.

„Myślę, że zmiany cyklu następowały systematycznie. Sport nie gwarantuje zwycięstwa każdemu. Nie zawsze można wygrywać. W przypadku piłki nożnej i sportu w ogóle to byłoby nudne”, stwierdził Figo, który dodał, że „brak zwycięstw nie musi zawsze oznaczać zmiany cyklu. To naturalne.”

„Nie wiem, czy Barça będzie musiała wrócić do modelu Guardioli czy grać bardziej bezpośrednio. Sądzę jednak, że Barcelona ma bardzo dobrze zdefiniowaną filozofię gry i musi znaleźć kogoś, kto się do niej dopasuje”, powiedział Portugalczyk.

Zapytany o Messiego odpowiedział, że „Choć nie gra na 100%, to fantastycznie ogląda się jego występy. Miał problemy fizyczne, a mimo to pozostawał w walce o Pichichi. Nie wiem, co wydarzy się na Mundialu, ale z pewnością zobaczymy wiele dobrych momentów z jego udziałem.”

 

Źródło: Weloba.cat

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/figo-nie-zawsze-mozna-wygrywac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.