31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.11godz.30min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gerard Piqué podpisał kontrakt!

Gerard Piqué podpisał kontrakt!

Stoper FC Barcelony, Gerard Piqué, podpisał dziś nowy kontrakt z FC Barceloną do 30 czerwca 2019 roku. „Barça musi być na szczycie i mamy powody, aby tam się znów znaleźć”, powiedział Katalończyk.

 

Dziś Gerard Piqué odnowił swoją umowę z katalońskim klubem do 30 czerwca 2019 roku po osiągnięciu porozumienia w poprzednim tygodniu. Zawodnik i jego agent złożyli podpis pod nowym kontraktem wraz z prezydentem FC Barcelony, wiceprezydentem i dyrektorem sportowym.

 

Jeśli piłkarz jeszcze przez 5 lat będzie reprezentował barwy Blaugrany, to w pierwszej drużynie spędzi 11 ze swoich 32 lat życia. „Mam nadzieję, że będziemy odnosić tyle sukcesów, co dotychczas”, powiedział Piqué.

 

„To bardzo ważne, żeby zatrzymać Gerarda w Barcelonie. To najlepszy środkowy obrońca na świecie i jest ważną częścią nowego projektu FC Barcelony”, dodał Bartomeu. „Odnowienie umowy z Piqué, naszym najlepszym stoperem, potwierdza zaufanie w stosunku do zawodnika i naszej filozofii oraz projektu”, powiedział Zubizarreta.

 

Piqué zabrał także głos w sprawie nowego trenera Dumy Katalonii. „Jestem bardzo podekscytowany. Na konferencji prasowej jasno przedstawił swoje pomysły i oczekiwania. Zna swoje miejsce i jestem pewny, że wiele z nami osiągnie. Nie mogę się doczekać pracy u jego boku. Barça musi być na szczycie i mamy powody, aby tam się znów znaleźć”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/05/gerard-pique-podpisal-kontrakt/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.