4dn.12godz.29min.

Hiszpania wygrywa, Iniesta strzela, Deulofeu debiutuje

Reprezentacja Hiszpanii, z siedmioma piłkarzami Barçy, pokonała 2:0 Boliwię w spotkaniu towarzyskim rozegranym w Sevilli. Do siatki rywali trafiali Torres i Iniesta, a jedynie Jordi Alba nie pojawił się na murawie.

Podopieczni Vicente Del Bosque rozegrali wczoraj pierwszy mecz towarzyski przed Mistrzostwami Świata, które już niedługo rozpoczną się w Brazylii. Hiszpanie w Sewilli zagrali przeciwko Boliwii i wygrali 2:0 po golach Fernando Torresa i Andrésa Iniesty. Na murawie mogliśmy oglądać kilku zawodników FC Barcelony.

Najważniejszy jest jednak debiut Gerarda Deulofeu w dorosłej reprezentacji. Skrzydłowy Dumy Katalonii rozegrał 11 minut. Piqué, Xavi i Pedro znaleźli się w wyjściowej jedenastce, a Iniesta, Cesc i Busquets pojawili się w drugiej połowie z ławki rezerwowych. Jedynym piłkarzem Barçy, który nie zagrał w tym meczu był Jordi Alba.

Spotkanie rozstrzygnęło się w drugiej połowie, kiedy w 50. minucie Fernando Torres wykorzystał rzut karny, a w końcowych minutach Iniesta podwyższył na 2:0 strzałem zza pola karnego.

Źródło:FCBarcelona.cat

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2014/05/hiszpania-wygrywa-iniesta-strzela-deulofeu-debiutuje/