31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.9godz.58min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Juve włącza się do walki o Cuadrado

Juve włącza się do walki o Cuadrado

Porozumienie pomiędzy Juanem Guliermo Cuadrado i Barceloną nie załamuje się w momencie, gdy Udinese i Fiorentina dzielą się uprawnieniami piłkarza na poziomie 50%.

 

Według różnych źródeł, Juventus także jest zainteresowany Kolumbijczykiem i działa w tej sprawie bardzo szybko. Ich planem jest najpierw nabycie połowy praw do zawodnika, a później osiągnięcie porozumienia z piłkarzem.

 

FC Barcelona powinna się śpieszyć i upewnić się, że operacja Cuadrado zostanie doprowadzona do końca. Do tej pory jednak nikt z klubu nie kontaktował się z Udinese czy Fiorentiną.

 

Agent gracza jest jednak zdania, że jeśli warunki ekonomiczne będą dobre to Kolumbijczyk przeniesie się do klubu z Camp Nou. Kierownictwo sportowe nie chce jednak zapłacić więcej niż 20 mln euro.

 

Głównym problemem jest fakt, że zarówno Fiorentina, jak i Udinese posiadają połowę praw do zawodnika. Obydwa te kluby żądają oferty w wysokości 30 mln euro, która miałaby być równo podzielona między obiema stronami. Juventus może pozwolić sobie na zapłacenie takiej kwoty lub jej obniżenie poprzez zaproponowanie graczy, którymi interesują się te dwa włoskie kluby.

 

Mundo Deportivo pisze na samym końcu, że Udinese po prostu jeszcze nie jest świadome przyszłych ruchów Kolumbijczyka, którego pragnieniem jest transfer do Barcelony.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/05/juve-wlacza-sie-do-walki-o-cuadrado/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.