Keylor Navas: Ja w Barçy? To przywilej!

Keylor Navas: Ja w Barçy? To przywilej!

Keylor Navas z Levante jest jednym z doświadczonych bramkarzy, o których mówi się w kontekście transferu do FC Barcelony. Po zakontraktowaniu Marc-André Ter Stegena, katalońska drużyna potrzebuje jeszcze portero numer dwa.

 

Keylor Navas jest świadomy zainteresowania ze strony FC Barcelony. W rozmowie z COPE, bramkarz powiedział :”Nie wiem nic o Barçy, ale jest to świetny zespół i każdy chciałby być jego członkiem. Są najlepsi na świecie, co już pokazali. Mówienie o mnie w kontekście tak wielkiej drużyny, to ogromny przywilej”.

 

Navas stwierdził, że w obecnym momencie priorytetem dla niego jest Brazylia: „Jestem podekscytowany Mistrzostwami Świata i chcę z tego na razie korzystać. Potem zobaczymy, co się wydarzy w przyszłości”.

 

Na zakończenie dodał, że zainteresowanie wielkich klubów motywuje go do jeszcze większej pracy: „Jestem bardzo spokojny. Będę walczył, aby utrzymać ciągłą poprawę mojego poziomu gry i uzyskać uprzywilejowany dostęp do miejsc, do których nie może dotrzeć zwykły człowiek”.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB