18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.11godz.30min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Keylor Navas: Ja w Barçy? To przywilej!

Keylor Navas: Ja w Barçy? To przywilej!

Keylor Navas z Levante jest jednym z doświadczonych bramkarzy, o których mówi się w kontekście transferu do FC Barcelony. Po zakontraktowaniu Marc-André Ter Stegena, katalońska drużyna potrzebuje jeszcze portero numer dwa.

 

Keylor Navas jest świadomy zainteresowania ze strony FC Barcelony. W rozmowie z COPE, bramkarz powiedział :”Nie wiem nic o Barçy, ale jest to świetny zespół i każdy chciałby być jego członkiem. Są najlepsi na świecie, co już pokazali. Mówienie o mnie w kontekście tak wielkiej drużyny, to ogromny przywilej”.

 

Navas stwierdził, że w obecnym momencie priorytetem dla niego jest Brazylia: „Jestem podekscytowany Mistrzostwami Świata i chcę z tego na razie korzystać. Potem zobaczymy, co się wydarzy w przyszłości”.

 

Na zakończenie dodał, że zainteresowanie wielkich klubów motywuje go do jeszcze większej pracy: „Jestem bardzo spokojny. Będę walczył, aby utrzymać ciągłą poprawę mojego poziomu gry i uzyskać uprzywilejowany dostęp do miejsc, do których nie może dotrzeć zwykły człowiek”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/keylor-navas-ja-w-barcy-to-przywilej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.