24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.57min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Koledzy żegnają Valdésa

Koledzy żegnają Valdésa

Został dziś opublikowany list pożegnalny, który został napisany przez Víctora Valdésa. Golkiper obecnie jest kontuzjowany, ale zapowiedział, że nie przedłuży swoje kontraktu z FC Barceloną i latem stanie się wolnym zawodnikiem.

 

TV3 opublikowała wypowiedzi Gerarda Piqué, Xaviego, Daniego Alvesa i Andrésa Iniesty w związku z odejściem Víctora Valdésa. Dla bramkarza przygotowany został specjalny filmik pożegnalny, który można obejrzeć TUTAJ.

 

Gerard Piqué

 

„Rozumiem, że ludzie nie mogą pojąć, dlaczego Valdés odchodzi. Muszą zrozumieć, że jest człowiekiem, który podejmuje decyzje. Jeśli on twierdzi, że nadszedł moment, aby odejść, to trzeba to uszanować”.

 

Andrés Iniesta

 

„Nie wiem czy jego kontuzja to zły znak czy nie. Myślę, że to nie fair, że ktoś taki jak on, kto spędził 12 sezonów w Barçy, nie będzie miał lepszego pożegnania”.

 

Xavi Hernández

 

„Ludzie zaczęli go bardziej doceniać po finale Ligi Mistrzów w Paryżu. Wcześniej był piłkarzem bardzo krytykowanym przez media. Wszyscy to widzieliśmy, nawet koledzy z drużyny. To niesprawiedliwe przez co musiał przechodzić”.

 

Dani Alves

 

„To >>świetny-zły<< człowiek, >>dobry-zły<<. To zwrot, którego często używam, ja jestem >>dobrym-złym<<, ponieważ prowadzimy bardzo intensywne życie. Tylko ktoś taki >>zły<< jak ja może zrozumieć, o co tutaj chodzi”.

 

Źródło: Weloba.com

mainXX:/2014/05/koledzy-zegnaja-valdesa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.